Tukuma novada Dome savas darbības vajadzībām vēlas nomāt garāžu. Nomas objektam ir jāatrodas ērti piebraucamā vietā,Tukuma pilsētas centrālajā daļā, ne tālāk kā 500 metru rādiusā ap Tukuma novada Domes centrālās administrācijas ēku Talsu ielā 4, Tukumā, Tukuma novadā. 

Telpai ir jābūt izremontētai. Griestu augstums – no grīdas seguma līdz griestu apdarei, ne mazāk kā 3,2 metri. Durvju ailes platums vismaz 3,3 metri. Telpai jābūt slēdzamai. Piekļuve telpai ar atsevišķu ieeju. 

Piedāvājums jāiesniedz līdz 2021. gada 29. janvārim, plkst.16:00. Iesniedz elektroniski ar atsauci uz nomnieka nomas sludinājumu “Nomas objekta – garāžas noma Tukuma novada Domes vajadzībām” nosūtot uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ar elektronisko parakstu.

Kontaktpersona: Dzintra Šmite, tālrunis: 26001624, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Plašāka informācija