Events Calendar

Krāsu spēlēs mandalās -pieaugušajiem
Wednesday, 14. October 2020, 19:00 - 21:00


Slampes Kultūras pilī, 14.oktobrī plkst.19.00 -Krāsu spēles un saspēles mandalās. Dalības maksa- 5 EUR no personas. Pieteikšanās līdz 12.oktobrim pa mob.28779585.
Atelpas brīdis no ikdienas! Ļaušanās un prieks! Ļaušanās rokai un otai vilkt svītas, likt punktus, bez analizēšanas un konkrēta galarezultāta. Prieks par ļaušanos un veltītu laiku sev. Harmonisks miers un smaids sejās. Meditācijas stāsts un sarunas!"
Līga Dzelzkalēja pie slampeniekiem viesojusies jau vairākkārt.
Līga aizraujas ar mandala zīmēšanu un skaidrošanu. Krāsu spēles mandalās apgūtas pašmācības izaugsmes ceļā. “Katram savs, kādam pirts, augi, latviskā dzīvesziņa, šamanisms. Man tās ir mandalas! Man mandalas ir kā enerģētiskas krāsu bumbas, kurās iespējams redzēt sevi, konkrēto dzīves situāciju, vai atbildi uz sev uzdotu jautājumu.” saka Līga.
Mandalas mēdz būt relaksējošas, dziedinošas, diagnosticējošas, iedvesmojošas, kādu domu zīmējot ieliksi tādu mandalu saņemsi. Tādēl arī svarīgi pirms ķeršanās pie otas atbrīvoties no ikdienas rūpēm un raizēm, to krāsu spēļu nodarbībās daram ar stāstu kas ieved dabas pasaulē.
Tiekamies un dosimies dabas stāstu un krāsu pasaulē kopā!
Location Slampes kultūras pils, Kultūras pils, Slampe, Slampes pagasts, LV-3119, Latvija