Events Calendar

Brīvdabas kino. NEBEIDZAMĀ DZEJA
Saturday, 15. August 2020, 21:30 - 23:30

Brīvdabas kino. NEBEIDZAMĀ DZEJA [Poesia sin fin]

Sestdien, 15.augustā| 22.30 | Pilsētas parks, Tukums

Biogrāfija,drāma

Valsts: Šrilanka, Lielbritānija, Francija

Režisors: Alehandro Hodorovskis

Gads: 2016

Filmas garums: 128 min.

Valoda: Spāņu, angļu, franču ar subtitriem latviešu un krievu valodās

“Es vēlos radīt filmas, kas izraisa pozitīvu iekšējo krīzi. Filmas, kas ļauj patiesi sastapties ar sevi pašu,” A.Hodorovskis

“Nebeidzamā dzeja” ir turpinājums Alehandro Hodorovska – ne vien kinorežisora, bet arī rakstnieka, dzejnieka, mūziķa, psihoterapeita un garīgā skolotāja autobiogrāfiskajam stāstam, kas aizsākās filmā “Realitātes deja”(2013).

Neraugoties uz tēva sašutumu, pagājušā gadsimta 40.gados Hodorovskis pamet mājas, lai īstenotu sapni kļūt par dzejnieku. Viņš iepazīstas ar māksliniekiem, kas reiz kļūs par literatūras dižgariem. Ieslīguši poētisku eksperimentu pasaulē, viņi visi dzīvo tā, kā tikai retais jelkad atļāvies dzīvot: jutekliski, autentiski, brīvi un traki. Sirreālā vizuālajā valodā pasniegta oda skaistuma un iekšējās patiesības meklējumiem.

FESTIVĀLI UNBALVAS

Filma saņēmusi skatītāju balvu Sanfrancisko starptautiskajā kino festivālā, kā arī nominācijas Lokarno un Minhenes kinofestivālos. 

Lai kinoskatīšanās būtu patīkama un ērti baudāma, apmeklētājus aicinām ņemt līdzi savus, sēdēšanai brīvdabā paredzētus krēslus vai pledu.

Kino demonstrēšanu plānojam ievērojot visus patreiz valstī noteiktos ierobežojumus un lūdzam arī mūsu viesus būt atbildīgiem, ievērot distancēšanās noteikumus un iegādāties ieejas biļeti laikus, lai mēs kopā varam baudīt brīnišķīgu vakaru. 

Rīko: Tukuma pilsētas Kultūras nams sadarbībā ar Kino Bize

Pasākums notiek vasaras notikumu cikla “Tiekamies Tukumā” ietvaros

Vairāk:www.visittukums.lv

Teileris: EndlessPoetry (Official Trailer) | ABKCO Films

Biļetes EUR 2 iepriekšpārdošanā "Biļešu paradīze" kasēs un internetā.

Vietu skaits ierobežots.

 

Location Pilsētas parks, Tukums