Events Calendar

Tukumā - "Sestās jūdzes" vasaras vakara koncerts
Friday, 7. August 2020, 21:00 - 22:40

Piektdien, 7.augustā 21.00

Durbes estrādē

Latvijas titulētākā kantrimūzikas grupa"Sestā Jūdze" dodas savas pastāvēšanas laikā pirmajā brīvdabas koncerttūrē, sniedzot klausītājiem iespēju pēc ilgāka pārtraukuma atkal satikties.

Vasaras vakaru koncertu turneja "Šī irvienīgā diena, vienīgā nakts" norisināsies aptverot vienpadsmit Latvijas skaistākās un lielākās brīvdabas estrādes. Koncerti būs kā spirgts veldzējums, aicinot baudīt brīvdabas romantisko un vasarīgo noskaņu, kādu ar savām dziesmām spēj uzburt tikai "Sestās Jūdzes" mūziķi.

Saviem klausītājiem koncertā grupa “Sestā Jūdze”sagādājusi īpašu pārsteigumu -  tajos skanēs ne tikai visu laiku populārākās grupas dziesmas, kā piemēram: “Atvars”, “Ievai”, “Upe”,“Gan jau” u.c., bet klausītāju vērtējumam tiks nodotas arī pavisam jaunas un vēl nekur nedzirdētas dziesmas no drīzumā gaidāmā grupas albuma “Upe”.Tieši jūs būsiet paši pirmie, kuri  dzirdēs  jaunās dziesmas: “Aicini mani pie sevis”, “Labākās dienas”, “Mazā upe”, “Mūsu fotogrāfija”, “Kas zin kābūs”, “Tā pati dien, tikai līst” u.c., lai iemīļotu tās uz visiem laikiem.

Kā stāsta grupas “Sestā Jūdze” solists un dziesmu autors Agris Gedrovičs: “Šoreiz viss būs citādi. Jūsu būs mazāk, bet mūsu - tikpat. Mēs patiesi ilgojamies pēc saviem klausītājiem, neatkarīgi no ierobežojumiem un vietu skaita. Kopā pavadīsim īpašu vakaru, atskatoties jau paveiktajā un paveroties nākotnē. Būs romantiski un skaisti. Šis ir laiks, kad neko nevar zināt, iespējams, patiešām var būt “vienīgā diena, vienīgā nakts”, kad varam tikties. Tāpēc ņemiet līdzi  pledus, lai varat ne tikai izvēlēties estrādē distancēšanās vietu, bet arī nolīst kādā romantiskā stūrītī. Mēs jūs ļoti gaidīsim!”

Biļetes uz koncertu iepriekšpārdošanā iespējams iegādāties “Biļešu Paradīze” kasēs visā Latvijā, kā arī internetā: www.bilesuparadize.lv. Pirmo 100 biļešu cena - 10 EUR. Aicinām tās iegādāties laikus, jo, ievērojot valstī noteikto sanitāro protokolu un distancēšanos, biļešu skaits ir ierobežots!

 Afiša

Location Durbes estrāde, Mazā Parka iela 1, Tukums, Tukuma pilsēta, LV-3101, Latvija