BibliotekaPamatojoties uz Ministru kabineta 2020. gada 12. martā izsludināto ārkārtas situāciju valstī saistībā ar Covid-19 izplatību un Tukuma novada pašvaldības rīkojumu Nr.64-d, Tukuma bibliotēka, kā arī Tukuma novada pagastu bibliotēkas no 13. marta līdz 14. aprīlim ir slēgtas apmeklētājiem.


Šajā laika posmā Tukuma novada bibliotēkās nenotiks plānotie pasākumi, kursi un mācības, netiks nodrošināts brīvpieejas internets.
Taču nodrošinām pieeju attālinātajiem bibliotēkas pakalpojumiem – visa veida e-konsultācijām, izmantojot e-pastu un telefonu, kā arī saziņu sociālajos tīklos. Par attālināto pieeju elektroniskajām datubāzēm interesēties, rakstot Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript. vai zvanot 63182156.
Grāmatu izsniegšana lasītājiem uz mājām nenotiek. Jebkuras Tukuma bibliotēkas ar nodošanas termiņu no 14. marta līdz turpmākam rīkojumam būs iespējams nodot tikai grāmatu nodošanas iekārtā, kas atrodas pie Tukuma novada bibliotēkas ieejas (no tirgus puses). Par minētajā laika posmā lasītājam neatdotajām grāmatām vai žurnāliem kavējuma nauda par to netiks piemērota.
Aicinām bez maksas izmantot attālināti: Latvijas Nacionālās bibliotēkas digitālo kolekciju http://biblioteka.tukums.lv/briva-piekluve-latvijas-nacionalas-bibliotekas-gramatu-kolekcijai-www-lndb-lv-http-gramatas-lndb-lv/ un periodikas kolekciju http://biblioteka.tukums.lv/periodika-lv-bez-ierobezojumiem-pilna-apjoma/
Ja vēlies izmantot attālināti “3td e-GRĀMATU bibliotēku,” datu bāzi Letonika.lv
Reģistrējies https://form.jotform.com/200791846808060 vai raksti e-pastu Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript. vai zvani 63182156, norādot savu vārdu, uzvārdu, dzimšanas datus, e-pasta adresi un tālruņa numuru.
Tukuma bibliotēka aicina iedzīvotājus būt atbildīgiem par savu un līdzcilvēku veselību, ievērojot visus noteiktos Slimību profilakses un kontroles centra ieteikumus!
Informāciju sagatavoja: Vija Ratniece