TukumaNovadaUznemejs 201927. septembrī plkst. 19.00 Jaunmoku pils telpās notiks Tukuma novada uzņēmēju apbalvošanas pasākums “Tukuma novada uzņēmējs 2019”, kurā pašvaldība izteiks pateicību vietējiem uzņēmējiem par viņu veikumu.

Uzņēmēju apbalvošana notiks jau piekto gadu, tāpēc arī šis apbalvošanas pasākums būs īpašs! Tukuma novada pašvaldība šajā vakarā radīs uzņēmējiem radošu atmosfēru kino noskaņās. “Radošums biznesā ir būtisks, jo tas padara uzņēmumu unikālu!” asoc. prof. Takers Marions (Tucker Marion).

Vakaru vadīs Valmieras drāmas teātra aktieris Imants Strads. Pēc balvu pasniegšanas muzikālā apvienība “Žerāri” (Imants Strads, Ģirts Rāviņš un Emīls Zilberts) izklaidēs viesus ar īpašu koncertprogrammu “Lietussargs mums visiem viens...”.

Tukuma novada Dome laipni aicina uz svinīgo pasākumu ikvienu novada uzņēmēju! Pieteikties un saņemt ielūgumus iespējams pie Tukuma novada Domes uzņēmējdarbības veicināšanas speciālista Artūra Doveika: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., 63107284, 26197340. Pasākumā ieeja paredzēta tikai ar ielūgumiem, tādēļ aicinām ikvienu interesentu pieteikties līdz 24. septembrim, jo vietu skaits ir ierobežots.