Garigas veselibas nometneProjekta Nr. 9.2.4.2/16/I/011 "Veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumu pieejamība Tukuma novadā, jo īpaši teritoriālās, nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem, īstenojot vietēja mēroga pasākumus " ietvaros tiek organizēta garīgās veselības veicināšanas nometne.

Nometnes mērķis: Veicināt bērnu garīgo veselību aplūkojot jūtu, rīcības un domu mijiedarbību, apgūstot relaksācijas un stresa pārvarēšanas stratēģijas, apzinot dažādu dzīves notikumu atmiņas, sekas, mācoties pārvarēt izveidojušos uzvedības modeļus, iesaistot nometnes dalībniekus radošās darbnīcās, sporta aktivitātēs, pārgājienos, speciālās nodarbībās un spēlēs.

Nometnes norises laiks un vieta: no 07.07 līdz 13.07.2019. viesu namā “Saules villa”, Aizupē, Vānes pagastā, Kandavas novadā.

Nometnes īstenotājs: SIA “Saules villa”

Nometnes tips: Diennakts nometne

Nometnes veids: Slēgta nometne - iespēja pieteikties bērniem no 6-12 gadu vecumam, kuru dzīvesvieta deklarēta Tukuma novada pašvaldības administratīvajā teritorijā. Priekšroka tiek dota tiem bērniem, kas nav pieteikušies 2017. un 2018. gada nometnēs. 

Nometnes vecums: 6-12 g.v. bērniem

Nometnē ir ierobežots dalībnieku skaits – 22 bērni.

Pieteikšanās no 19.06.2019. līdz 26.06.2019. pie Daigas Kiseļevas pa tālruni 29408129  vai e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Pieteikumā jānorāda:

  • Bērna vārds, uzvārds
  • Bērna personas kods
  • Bērna deklarētā dzīvesvietas adrese
  • Vecāka (likumiskā pārstāvja) vārds, uzvārds
  • Vecāka (likumiskā pārstāvja) kontaktdatus (tālruņa numurs; e-pasts)

Tukuma novada Dome pasākuma “Garīgās veselības uzlabošanas nometne” īstenošanas laikā iegūto personas datu apstrādi veiks tikai nometnes norises nodrošināšanai. Iegūtie personas dati tiks nodoti nometnes īstenotājam nometnes dokumentācijas sagatavošanai.

Nosūtot pieteikumu, bērna dalībai nometnē vecāks (bērna likumiskais pārstāvis) piekrīt personas datu apstrādei

Darām Jums zināmu, ka, lai spētu nodrošināt efektīvu pasākuma “Garīgās veselības uzlabošanas nometne” īstenošanu, Tukuma novada Dome patur tiesības publicēt fotogrāfijas no pasākuma interneta vietnē www.tukums.lv.

ITN