Katru valsti pārstāvēja 2 labākie sportisti katrā disciplīnā. Latvijas izlases sastāvā iekļuva arī divi Tukumnieki Rihards Robins Helmanis, kurš tāllēkšanā izcīnīja 3. vietu, 6.74m un Linard Marius Vizbulis trīssoļlēkšanā bija 4.vietā 12.81m.
Audzēkņus sagatavoja Aldis Čākurs.

Droši vien sakarā ar 8.martu bija ieradušās tikai divas komandas. Savukārt priekš kopvērtējuma tie bija ļoti svarīgi punkti.
1.vieta Dome (Liene Gudriniece, Armands Hohfelds, Anrijs Daile, Gatis Mauriņš, Juris Kožeurovs)
2.vieta CSK Steel (Inga Krūmiņa, Heidija Krūmiņa, Ieva Šteina, Arnis Krūmiņš, Viktors Sokolovs, Jēkabs Sokolovs, Armands Šteina)

Komandas bija ļoti līdzvērtīgas, un līdz pēdējai spēlei nebija zināms vietu sadalījums. Bet rezultāts šāds:
1.vieta Dome (Andris Saveļjevs, Artūrs Zviedrs, Agris Zvaigzneskalns, Sergejs Monahovs, Edgars Jēkabsons, Edgars Mūrnieks)
2.vieta CSK Steel komanda (Artūrs Jērcītis, Egils Roķis, Artis Lipskis, Juris Kukulis, Artūrs Kadaks, Ņikita Noviks, Salvis Valdmanis)
3.vieta Pūres/Jaunsātu komanda (Juris Lukša-Lukšo, Jānis Augustāns, Reinis Piebalgs, Artis Apinis, Dāvis Vējiņš, Toms Neilands).

22.un 23. februārī Liepājā notika Latvijas čempionāts vieglatlētikā U 16 grupā.
Tukumnieki šajās sacensībās piedalījās ar 8 sportistiem, kuri bija izpildījuši kvalifikācijas normatīvus šīm sacensībām.
Marta Anna Putene 1.vieta trīsoļlēkšanā un 2.vieta tāllēkšanā.
Alise Ciemiņa 1.vieta lodes grūšanā.
Vēl piedalījās Sonora Rasa, Sanija Hohfelda, Kristiāna Vegnere, Keita Dubrovska, Kristers Zekunde, Kristians Redko.
Sportistus sagatavoja: Aldis Čākurs un Juris Kožeurovs.

volejb6016. februārī Jelgavā notika LSVS Pašvaldību 57.sporta spēles volejbolā, kurās piedalījās arī mūsu Tukuma dāmu 60+ komanda, kura izcīnīja 3. vietu.
Komandas sastāvs (Mārīte Ozola, Elena Anšica, Dzintra Arstanova, Lolita Krūzmane, Laimdota Netlausa, Ingrīda Strautiņa, Edīte Boguža, Juta Rozenblate).
Un 16. februārī Rīgas Volejbola Centrā, Ganību dambī 20A, Rīga, notika 4. Latvijas Senioru volejbola čempionāta 3. posms, kur mūsu Tukuma komanda Vīri 40+ grupā sacentās ar Poliurs (Jelgava) un Talsu komandām. Diemžēl sīvās cīņās abas spēles tika zaudētas, bet vēl ir divas kārtas priekšā un kopvērtējumā viss var mainīties.

Valgā, 2020.gada 19.februārī notika Valkas BJSS atklātās sacensības vieglatlētikas divcīņas U12 un U14 vecuma grupām.
Augstvērtīgākās vietas ieguva: U12 grupā
Renārs Zusāns, kurš divcīņā 60m+tāllēkšana izcīnīja 6 vietu.
Vēl piedalījās: 60m+300m Līna Liepiņa, Lote Jaunīte, Olivers Lučkovskis, Artis Saldaks.
60+tāllēkšana Kemija Fedosejeva, Frederiks Šuspāns, Adrians Bautra.
U14 grupā augstāko vietu divcīņā 60+300 izcīnīja Annija Rasnača 4.vieta. Šajā pašā divcīņā piedalījās Krišjānis Polis
60+ tāllēkšana Kristiāna Gudriniece, Elīza Eikena, Patrīcija Grase, Mārtiņš Račis,
60+lode Kristers Vorobjovs.
Sportistus sagatavoja Liene Gudriniece, Guntis Auziņš, Juris Kožeurovs.

vieglatlētikaTukuma sportisti izcīnīja sekojošas godalgotās vietas:
Marta Anna Putene 1.vieta tālēkšanā
Sonora Rasa 2.vieta tālēkšanā
Sanija Hohfelde 3.vieta tālēkšanā
Kristiāna Vegnere 3.vieta 60 m/barjerās
Adrians Zimins 2.vieta tālēkšanā
Kristers Zekunde 2.vieta augstlēkšanā, 3.vieta tālēkšanā
Vēl startēja Gustavs Mockus, , Evelīna Ose, Laura Brīvniece, Samanta Muceniece.
Sportistus sagatavoja: Initra Rubena, Aldis Čākurs, Juris Kožeurovs.

1.vietu ieguva Irlavas komanda (Māris Mūrnieks, Ādolfs Kronbergs, Ingūna Sīmane)
2.vietā Tukuma novada Domes komanda (Guntis Siliņš, Valdis Koršunovs, Leonarda Koršunova)
3.vietā Senioru komanda (Aleksandrs Krivāns, Juris Zilgalvis, Ingrīda Upeniece)

 07.-08.02. Tukuma Sporta skolas vieglatlēti startēja Latvijas čempionātā U-18 un U-20 vecuma grupā Kuldīgā.
U – 18
Mariuss Linards Vizbulis – trīssoļlēkšana – 13,01 m – 1.vieta.
Rihards Robins Helmanis – tāllēkšana – 6,53 m – 2.vieta.
Saila Gūtšmite – augstlēkšana – 1,55 m – 5.vieta.
Aleksandrs Patriks Pašulis – lodes grūšana – 13,52 m – 6.vieta.
Sanija Buta – trīssoļlēkšana – 10,60 m – 7.vieta.
Vēl startēja R. Siliņa, T. E. Vēvere, R. Vembris, R. Džonsons.
U – 20
Krišs Aleksandrs Vasermans – trīssoļlēkšana – 13,89 m – 2.vieta.
Elīza Lapiņa – 1500 m – 5:14,15 – 3.vieta.
Treneri A. Čākurs, G. Auziņš, I. Rubena.

Zolite PS1130. janvārī noslēdzās Tukuma novada pašvaldības 11. sporta spēles zolē.

Gluži kā pērn, turnīrā piedalījās 10 komandas un uzvarētājs nebija zināms līdz pat pēdējai izspēlei:

  1. vietu ieguva VUGD komanda (Austris Krūmiņš, Edgars Fogelis, Edgars Rasa, Andris Zorenbergs)
  2. vieta Sēmes – Zentenes komanda (Andrejs Grants, Andris Važa, Vairis Ķiršakmens, Māris Ozols)
  3. vietu izcīnīja Tumes komanda (Aivars Vītolnieks, Ojārs Akmens, Māris Uzuls, Spodris Vēveris)

Foto: Tālivaldis Krūmiņš

Konkurencē no 25 komandām Tukuma novada komandai kopvērtējumā 10 vieta.

Individuāli pa vecuma grupām:
Austra Birzniece 1. vieta
Raimonds Šteinerts 5. vieta
Jānis Naglis 4. vieta
Anatolijs Jakuņins 10. vieta
Guntars Terentjevs 11. vieta
Arvis Štāls 5. vieta(rezervē)
Nākamās sacensības, kur piedalīsies Tukuma novads būs volejbols dāmām 60+ grupā Jelgavā 16. februārī.