2019.g. 24.-29. jūnijā Tukuma poļu biedrības pārstāvji darbojās Pavela Bembeneka liturģiskās mūzikas darbnīcā Liepājā "Jēzu, Tev uzticos" un apmeklēja Liepājas Poļu biedrības rīkotās izstādes "Poļi Liepājā" atvēršanu Liepājas Sv. Jāzepa katedrāles dārzā 26. jūnijā. Izstāde tika sagatavota balstoties uz Mareka Gluško grāmatas "Poļi Liepājā - zināmā, nezināmā, aizmirstā vēsture", kuru izdevis Polijas kultūras mantojuma ārzemēs nacionālais institūts POLONIKA. Izstādē ir iespējams apskatīt vēsturiskas lielformāta fotogrāfijas, kurās attēloti pilsētas vēsturiskās attīstības gaitā nozīmīgi cilvēki un viņu devums Liepājai. Liturģiskās mūzikas darbnīcā mācījāmies ārkārtīgi skaistās pazīstamā poļu komponista dziesmas viņa paša vadībā, pans Bembeneks strādāja ar katoļiem no visas Latvijas kā diriģents, mūziķis un vokālais pedagogs, 26.un 27. jūnijā daļa šo dziesmu tika ierakstītas diskā.

Ara klaseNo 26. aprīļa Tukuma Raiņa ģimnāzijas jauniešiem un pedagogiem ir lieliska iespēja mācību stundas pavadīt ārā – skolas teritorijā zem vecajiem skolas ozoliem, saulītē vai paēnā, aizvējā –, kur labpatīkas, jo ģimnāzijas jauniešiem pirmajiem Tukumā ir iespēja izmantot āra klases īpašo atmosfēru un brīvību vidē. Āra klases komplektā ietilpst konferenču krēsli ar nolokāmu galdiņu, tāfele un saliekams galds pedagogam. Katra klase un pedagogs var brīvi izvēlēties mācību stundas norises vietu skaistajā un sakoptajā skolas pagalmā.

NVO Dejo KamenesPirms nepilna gada Irēna Mejubere – aktīva, iniciatīvas bagāta seniore, nāca klajā ar domu – organizēt Tukuma pensionāru biedrības pašdarbnieku kopīgu pasākumu. Doma krita auglīgā augsnē un 1. maijā Tukuma ledus halle laipni uzņēma pulciņu dalībniekus deju un dziesmu pēcpusdienā. Pēc biedrības priekšsēdētājas L. Lukšas uzrunas sekoja koncerts.

spieta afiša"Bitīt skrēja rītiņā caur deviņi novadiņi..." Rīta agrumā biedrība"Tukuma DOMU BIEDRI" nes vēsti visiem Tukuma novada nūjotājiem- senioriem , nūjošanas aktīvistiem, mūsu novada nūjotājiem. 

19.maijā - Pasaules nūjotāju dienā satiekamies atpūtas kompleksā "Sveikuļi". Projekts "Nūjosim un spietosim" ļaus dabā gan atpūsties, gan smelties iedvesmu. Mēs protam nūjot, stiprināt veselību, atpūsties, bet vai protam kā bites - izlidot no saviem stropiem, savākt prieku, veselīgu smaidu sejā ,labu garastāvokli un vienā lielā Spietā kopā būt.

Aicinām organizēt lielākas vai mazākas grupas un komandas( var arī individuāli) un piedalīties. Esam sūtījuši arī vēsti latviešiem ārzemēs, lai arī viņi aktivizējas un sūta savus video, kurus lūkosim Spieta laikā. Aicinām arī draugus no Lietuvas un Polijas. 

Lūgums- sazināties ar pasākuma organizatoriem, jo mums jāzin, cik liels pusdienu zupas katls jāvāra un jāvienojas par pasākuma organizatoriskiem jautājumiem. Pielikumā ir pasākuma reklāmas afiša, kurā pieteikšanās ir līdz 8.maijam, bet lūgums-  par iespējamo dalību paziņot vēl laicīgāk. Gaidām Jūsu zvanus, e-pastus vai arī satiekamies Talsu ielā 20- biedrībā"Tukuma DOMU BIEDRI". Kontaktpersonas- Ludmila- biedrības vadītāja (tel.28328728), Velta- projekta vadītāja (tel.26108319), e-pasts- Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.