vakance izgliti 44050609Tukuma novada pašvaldības aģentūra "Tukuma novada sociālais dienests" izsludina atklātu konkursu uz dežuranta-kurinātāja (uz nenoteiktu laiku) 1.0 slodzes amatu Tukuma patversmē:

Ja vēlies sniegt atbalstu Tukuma novada iedzīvotājiem, kuri zaudējuši mājokli un kurinātāja darbs Tev nav svešs, tad iespējams šis piedāvājums ir tieši Tev.

Par mums

Tukuma patversme nodrošina īslaicīgas uzturēšanās iespējas, uzturu, personiskās higiēnas iespējas un sociālā darba speciālistu pakalpojumus personām bez noteiktas dzīvesvietas vai krīzes situācijā nonākušām personām.

Tukuma patversmes komandā ir 6 darbinieki.

Strādājot pie mums: sagaidīsi Tukuma patversmē klientus; nodrošināsi vakariņu, brokastu un gultas veļas izsniegšanu; palīdzēsi klientam parūpēties par higiēnu; radīsi drošu vidi patversmē, gādājot par kārtību un noteikumu ievērošanu, rūpēsies par siltumu patversmē t.sk. sagatavosi malku; katrā klientā novērtēsi spējas un rosināsi viņu pārmaiņām. Saņemsi atalgojumi pēc noteiktām minimālās algas (430 euro mēnesī) tarifa likmēm - atbilstoši nostrādātajām stundām, virstundu samaksa atbilstoši nostrādātām nakts un svētku dienām.

Ko vēlamies sagaidīt no Tevis:

Izglītība: vispārējo vidējo izglītību

Darba pieredze: pieredze darbā ar mazaisargātām cilvēku grupām

Kompetences: prasme plānot, vadīt un organizēt darbu, spēja skaidri argumentēti paust savu viedokli, teicamas komunikācijas un sadarbības prasmes, augsta atbildības sajūta, spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus, spēja izturēt fizisku slodzi, prasme strādāt komandā, spēja „mākonī saskatīt zelta maliņu”

Īpašības: optimistisks, taisnīgs

Valodu zināšanas: latviešu un krievu valodas zināšanas.

Īpašās prasības: zemspiediena katlu iekārtu operatora apliecība ( tiks ņemta vērā kā priekšrocība)

Darba vieta: Dārza iela 11/13, Tukums, Tukuma novads

Kontaktinformācija: Tukuma novada pašvaldības aģentūra „Tukuma novada sociālais dienests” Sociālo pakalpojumu nodaļas vadītāja Jeļena Hodakovska, mob.t. 22036464

E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Sūti savu CV, motivētu pietiekumu, izglītību apliecinošu dokumentu, sertifikātu kopijas, atsauksmes vai ieteikuma vēstules no iepriekšējās vai esošās darbavietas vai arī CV norādīt personas, kuras var sniegt rekomendācijas uz norādīto e-pastu līdz 2020.gada 7.jūlijam un mēs ļoti priecāsimies Tevi uzaicināt uz tikšanos.