IMG 9564  Piektdien, 19.jūnijā ekspluatācijā tiks nodota Zemgales vidusskolas aktu zāle, Tukuma novada Slampes pagastā.

Zemgales vidusskolas aktu zāle ir rekonstruēta par Tukuma novada pašvaldības budžeta līdzekļiem un tā ir kļuvusi par vienu no skaistākajām un akustiskajā ziņā skanīgākajām zālēm Tukuma novadā. Aktu zāles rekonstrukcijas līgumcena 309871,03 euro, ieskaitot pievienotās vērtības nodokli (PVN).

Patlaban Slampes pagasts iezīmējas kā Tukuma novada kultūras centrs, kurā atrodas Slampes Kultūras pils ar ērti pieejamu, akustisku un labi pārredzamu skatītāju zāli, kas ir pielāgojama dažādu pasākumu norisei un pēc rekonstrukcijas arī Zemgales vidusskolas aktu zālei ir izveidots skaists, košs interjers un lieliska akustika. Zāli būs iespējams pielāgot dažādu pasākumu rīkošanai.

Zemgales vidusskolas zālē tika izbūvēta jauna skatuve, izveidota akustiskā apdare, griezti un ieklāta ozolkoka parketa grīda. Tā ir piemērota piekļūšanai cilvēkiem ar kustību traucējumiem. Izveidots jauns interjers ar krēsliem un gaismām, ierīkota ventilācijas sistēma un elektrība, izremontētas palīgtelpas pie aktu zāles un uzstādītas uguns drošas durvis. Ēkas ārpusē izbūvēta lietusūdens kanalizācija un uzstādītas lietusūdens novadīšanas sistēmas.

Rekonstrukcijas laikā skolas darbs netika pārtraukts.

2013.gadā Tukuma novada Dome izsludināja iepirkumu par tehniskā projekta izstrādi Zemgales vidusskolas aktu zāles rekonstrukcijai. Konkursā uzvarēja SIA “BM Projekts”.

2014.gadā tika izsludināts iepirkums par Zemgales vidusskolas aktu zāles rekonstrukcijas darbu veikšanu. 2014.gada oktobrī noslēgts līgums ar pilnsabiedrību “Delpro”. Darbus veica SIA “Telms”.

IMG 9561  IMG 9568  IMG 9573  IMG 9577  IMG 9582  IMG 9586