iNFORMACIJAInformējam, ka šī gada 19. nedēļā  Latvijas Valsts Meži Zemgales reģionā tiks veikts FSC  mežu apsaimniekošanas kontrolētās koksnes uzraudzības audits. Auditu veiks Mežu uzraudzības padomes (FSC) apstiprināta sertifikācijas iestāde SCS Global Services.

Aicinājums sniegt atsauksmes

SCS lūdz ieinteresētajām pusēm sniegt atsauksmes par jautājumiem, kas saistīti ar Latvijas Valsts Meži Zemgales reģiona vēlmi uzturēt FSC mežu apsaimniekošanas kontrolētās koksnes sertifikātu. Atsauksmes un komentārus var iesniegt līdz 2019. gada 3. maijam, nosūtot pa e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. Pēc ieinteresētās puses lūguma visi sniegtie komentāri un informācijas avoti būs pilnībā konfidenciāli.

Papildu informācija

Papildu informāciju par FSC un SCS var saņemt tīmekļa vietnēs www.fsc.org un www.SCSglobalServices.com. Informācija par Latvijas Valsts Meži Zemgales reģionu ir pieejama tīmekļa vietnē www.lvm.lv

Sazinieties ar mums:

FSC Meža apsaimniekošanas programmas direktors

Brendans Greidijs (Brendan Grady)

2000 Powell St, Suite 600; Emeryville CA 94608, USA

Tālr. +1 (510)452-8034, fakss +1 (510) 452-6882

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.