Events Calendar

Durbes pils ainavu parks. Ierastais un nezināmais
Saturday, 4. July 2020, 12:00 - 17:00
Vēsturisko parku un dārzu dienas Latvijas pilīs un muižās notiks otro reizi. Šogad iepazīsim Durbes pils parku. Redzēsim vēsturiskās fotogrāfijas, kas attēlo parku dažādos laika posmos, dzirdēsim neticamus nostāstus par dārznieku, suņiem un durkļiem. Izstaigāsim parku no visromantiskākajiem līdz noslēpumainākajiem stūrīšiem un iepazīsim mazās arhitektūras formas parkā – rotondu un garāko akmens mūra gājēju tiltu, atradīsim Najādas strūklakas vietu, atklāsim koku un krūmu daudzveidību.

Durbes pils ir tipiska Kurzemes muižas kungu māja, ko ieskauj klasicisma laikmetam raksturīgais ainavu parks 28 ha platībā. Tā lielākā vērtība ir plašā skatu perspektīva, kas paveras no pils ziemeļu terases uz apkārtnes pakalniem, tostarp leģendāro Milzukalnu, kā arī rotonda un Latvijas garākais akmens mūra gājēju tilts pāri gravai.

Ieeja par muzeja biļeti - 2,50 EUR pieaugušajiem; 1,50 EUR skolēniem, studentiem, pensionāriem, personām ar invaliditāti. Bezmaksas ieeja pirmsskolas vecuma bērniem un Tukuma novada personām ar invaliditāti.

Papildinformācijai - 25721502, Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.
Location Durbes pils, Mazā Parka iela 7, Tukums, Tukuma pilsēta, LV-3101, Latvija