vakance aprupetajs MezrozitesTukuma novada pašvaldības aģentūra „Tukuma novada sociālais dienests” izsludina atklātu konkursu uz aprūpētāja/s (uz noteiktu laiku) 1.0 slodzes amatu Sociālo pakalpojumu centrā „Mežrozītes”, Irlavas pagastā:
Ja vēlies veicināt personu ar invaliditāti dzīves kvalitāti, esi profesionālis savā jomā un komandas darbs Tev nav svešs, tad iespējams šis piedāvājums ir tieši Tev.


Par mums
Sociālo pakalpojumu centrs „Mežrozītes” nodrošina grupu dzīvokļa pakalpojumu personām ar garīga rakstura traucējumiem. Tā ir iespēja cilvēkam dzīvot labklājīgu dzīvi savā dzīvesvietā, būt noteicošam un atbildīgam par savu dzīvi.
Strādājot pie mums:
Mudināsi personu apgūt un nostiprināt ikdienai nepieciešamas prasmes – gatavot ēst, iepirkties, ravēt, aprūpēt sevi, gādāt par veselību u.c., rosināsi apmeklēt dienas aprūpes centru, meklēt nodarbinātības iespējas. Būsi aktīvs centra komandas dalībnieks.
Kvalifikācijai atbilstošu atalgojumu 492.00 euro (mēnesī), pirms nodokļu nomaksas;
Darba devēja noteiktās sociālās garantijas.
Ko vēlamies sagaidīt no Tevis:
Izglītība: vēlama aprūpētāja kvalifikācija
Darba pieredze: pieredze aprūpētājā darbā un darbā ar mazaizsargātām cilvēku grupām tiks uzskatīta par priekšrocību
Kompetences: prasme plānot, vadīt un organizēt darbu, spēja skaidri argumentēti paust savu viedokli, teicamas komunikācijas un sadarbības prasmes, augsta atbildības sajūta, spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus, prasme strādāt komandā, spēja „mākonī saskatīt zelta maliņu”
Īpašības: pacietība, neatlaidība, empātija
Valodu zināšanas: latviešu un krievu valodas zināšanas.
Darba vieta: „Mežrozītes”, Irlava, Irlavas pagasts, Tukuma novads
Kontaktinformācija: Tukuma novada pašvaldības aģentūra „Tukuma novada sociālais dienests” Sociālo pakalpojumu nodaļas vadītāja Jeļena Hodakovska-Migunova, t. 63124488, 22036464
E-pasts:Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Sūti savu CV, motivētu pieteikumu, izglītību apliecinošu dokumentu vai ieteikuma vēstules no iepriekšējās vai esošās darbavietas vai arī CV norādīt personas, kuras var sniegt rekomendācijas uz norādīto e-pastu līdz 2020.gada 20.maijam un mēs ļoti priecāsimies Tevi uzaicināt uz tikšanos.

Sazināsimies tikai ar otrās atlases kārtas pretendentiem.