Vakance SocPaligsTukuma novada pašvaldības aģentūra „Tukuma novada sociālais dienests” izsludina atklātu konkursu uz Asistenta pakalpojuma sniedzēju personām ar īpašām vajadzībām Tukuma novadā. 

Pretendentam izvirzītās prasības:

  • darba vai personiskā pieredze saskarsmē ar personu ar invaliditāti;
  • vēlama „B” kategorijas autovadītāja apliecība un automašīna;
  • augsta atbildības sajūta un prasme plānot darbu

Galvenie  amata pienākumi:

  • Palīdzēt personai nokļūt vietā, kur persona mācās, strādā, saņem ārstniecības un sociālos pakalpojumus, satiekas ar citām personām, pavada brīvo laiku, iepērkas u.c.

Piedāvājam:

  • atlīdzība atbilstoši kārtējam gadam valstī noteiktajai minimālajai stundas tarifa likmei normāla darba laika ietvaros;
  • iespēju, sadarbībā ar klientu, plānot un organizēt savu darba laiku līdz 40 stundām nedēļā.

Aicinām sūtīt CV un motivētu pieteikuma vēstuli uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. līdz 15.07.2019.

Sazināsimies tikai ar otrās atlases kārtas pretendentiem līdz 22.07.2019.

Kontaktinformācija: Tukuma novada pašvaldības aģentūra „Tukuma novada sociālais dienests” direktore Ina Balgalve, mob. 26480895 E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Pamatojoties uz Fizisko personu datu aizsardzības likuma 8.pantu, Tukuma novada pašvaldības aģentūra „Tukuma novada sociālais dienests” informē, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī amata konkursa norisi; personas datu apstrādes pārzinis ir Tukuma novada pašvaldības aģentūra „Tukuma novada sociālais dienests”, kontaktinformācija Tidaholmas iela 1, Tukums, Tukuma novads, LV-3101.