UznemejuLaunags 2019SIA “Latvijas Lauku konsultācija un izglītības centrs” Tukuma birojs, biedrība “Partnerība laukiem un jūrai”, Tukuma novada Dome un Engures novada pašvaldība 12. decembrī aicina uz “Uzņēmēju launagu”, kas notiks zivju restorānā “Bermudas”, Ragaciemā.

Galvenais fokuss tiks likts uz tēmām par uzņēmuma publisko tēlu, reprezentatīviem materiāliem un mārketingu, par ko runās gan eksperti, gan pazīstami uzņēmēji, daloties ar savu veiksmīgo pieredzi, lai rosinātu pasākuma dalībniekus spert jaunus soļus mārketinga sfērā savos uzņēmumos 2020. gadā.

Pasākumā notiks arī Tukuma un Engures novada ražotāju piedāvāto uzņēmuma reprezentācijas materiālu izstāde (korporatīvās dāvanas u.c.), kurā savus ražojumus laipni aicināts pieteikt ikviens uzņēmējs (pieteikumus sūtīt uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.).

Programma:

  • 13.30 – 14.00 ierašanās un reģistrācija
  • 14.00 - 15.00 Jānis Blunavs (Reklāmas ideju un stratēģiju aģentūra “Esplanāde”) - Uzņēmuma publiskais tēls. Diskusija.
  • 15.00 – 15.20 Ainars Poga (Advertex) - Tendences reklāmas materiālu jomā. Advertex piedāvātās iespējas. Vai vietējais ražojums var kalpot kā reprezentācijas materiāls?
  • 15.20 – 16.00 Launags un vietējo reprezentācijas materiālu izstāde
  • 16.00 – 16.30 Rimants Liepiņš – taku skrējiena seriāla “Stirnu buks” zīmolvedība
  • 16.30 – 16.40 Iedvesmas stāsts 
  • 16.40 – 17.30 Noslēgums, tīklošanās un iespēja apmeklēt vietējo reprezentācijas materiālu izstādi.

Dalības maksa: 10,00 EUR par launagu.

Vietu skaits ierobežots.

Plašāka informācija par pasākumu un pieteikšanos biedrības “Partnerība laukiem un jūrai” mājaslapā - www.plj.lv/ un www.facebook.com/laukiemunjura.