Uznemeju balvaSlampes Kultūras pilī 23.oktobrī notika Tukuma novada uzņēmēju apbalvošanas pasākums “Tukuma novada uzņēmējs 2020”, kurā pašvaldība izteica pateicību vietējiem uzņēmējiem par viņu veikumu.

Uzņēmēju apbalvošana notika jau sesto gadu – šoreiz Tukuma novada uzņēmēju gada balvas pasniegšanas pasākums norisinājās vakara vadītājas Baibas Sipenieces-Gavares vadībā, un šī gada pasākuma vienojošā ideja – “Zelta vērts!”.

AFISHA ZELTA VERTS 223.oktobrī plkst. 19.00 Slampes Kultūras pilī notiks Tukuma novada uzņēmēju apbalvošanas pasākums “Tukuma novada uzņēmējs 2020”, kurā pašvaldība izteiks pateicību vietējiem uzņēmējiem par viņu veikumu.

Uzņēmēju apbalvošana notiks jau sesto gadu. Šogad pasākuma vienojošā ideja – “Zelta vērts!”.

JAUNĀ DARBA VIDELatvijas darba devēju konfederācija (LDDK) ielūdz uzņēmējus piedalīties praktiskā seminārā “Jaunā darba vide”. Pasākuma ietvaros iecerēts iepazīstināt darba devējus ar aktualitātēm darba vides, darba drošības un darba tiesību jomās. Tāpat neformālās diskusijā uzklausīt uzņēmēju jautājumus un sniegt informāciju par LDDK iespējām darba devējiem.

Uznemeji afisa 2020septembrisNotiks informācijas stunda par Tukuma novada Domes organizētajā konkursā “Radi Tukumam 2020” pieejamo finansiālo atbalstu jaunām uzņēmējdarbības iniciatīvām Tukuma pilsētā un LIAA Jūrmalas biznesa inkubatora piedāvātajām iespējām Tukuma novada uzņēmējiem, kas notiks 4.septembrī pulksten 14.00, Tukuma novada Domē, Talsu ielā 4.

TukumsRadi 2020Jau sesto gadu notiek grantu konkurss “Radi Tukumam”, kura mērķis ir: atbalstīt iniciatīvas - mākslā un kultūrā, izglītībā un tūrismā, digitālajās un radošajās industrijās, kas atbilst uzņēmējdarbības pamatprincipiem, nodrošina jaunu produktu un pakalpojumu radīšanu Tukuma pilsētā. Konkursā uz grantu jeb Tukuma novada Domes finansējumu, kuru projekta veiksmīgas realizācijas gadījumā nav jāatmaksā, var pretendēt uzņēmējdarbības projekti visās mērķī minētajās jomās vai saistībā ar šīm jomām.

UznemejuLaunags 2019SIA “Latvijas Lauku konsultācija un izglītības centrs” Tukuma birojs, biedrība “Partnerība laukiem un jūrai”, Tukuma novada Dome un Engures novada pašvaldība 12. decembrī aicina uz “Uzņēmēju launagu”, kas notiks zivju restorānā “Bermudas”, Ragaciemā.

Uznemeju balle 201927. septembrī, plkst. 19.00 Jaunmoku pils telpās pasākuma “Tukuma novada uzņēmējs 2019” ietvaros tika apbalvoti iepriekšējā gada veiksmīgākie, čaklākie un sabiedriski atbildīgākie uzņēmēji Tukuma novadā.

Biznesa forums 201927.septembrī, Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) sadarbībā ar Tukuma novada domi un banka Citadele Kurzemes biznesa forumā “Cilvēks – veiksmes faktors” ar ekspertiem diskutēja par reģionālo uzņēmējdarbību, darbaspēku, nodokļiem, mobilitāti un jaunajām tehnoloģijām.

TukumaNovadaUznemejs 201927. septembrī plkst. 19.00 Jaunmoku pils telpās notiks Tukuma novada uzņēmēju apbalvošanas pasākums “Tukuma novada uzņēmējs 2019”, kurā pašvaldība izteiks pateicību vietējiem uzņēmējiem par viņu veikumu.

Remigracijas konkurssKādi nosacījumi, lai piedalītos konkursā?

Līdz 2019. gada 4. oktobrim remigrantiem ir iespēja pieteikties Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sadarbībā ar plānošanas reģioniem organizētajā konkursā saimnieciskās darbības īstenošanai un attīstībai vai uzsākšanai.

TukumsRadi 2019Jau piekto gadu notiek grantu konkurss “Radi Tukumam”, kura mērķis ir: atbalstīt iniciatīvas - mākslā un kultūrā, izglītībā un tūrismā, digitālajās un radošajās industrijās, kas atbilst uzņēmējdarbības pamatprincipiem, nodrošina jaunu produktu un pakalpojumu radīšanu Tukuma pilsētā. Konkursā uz grantu jeb Tukuma novada Domes finansējumu, kurš projekta veiksmīgas realizācijas gadījumā nav jāatmaksā, var pretendēt uzņēmējdarbības projekti visās mērķī minētajās jomās vai saistībā ar šīm jomām.

Biznesa Forums TUKUMS v2Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) sadarbībā ar Tukuma novada domi un banka Citadele aicina uz Kurzemes biznesa forumu “Cilvēks – veiksmes faktors”, kas notiks 27. septembrī Tukuma novada Tumes pagasta Jaunmoku pilī. Atklāšanā ar uzrunām uzstāsies Tukuma novada domes priekšsēdētājs Ēriks Lukmans un LTRK viceprezidente Elīna Rītiņa, pasākumu moderēs LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš.

LIAA biznesa inkubatori 1Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Jūrmalas biznesa inkubators izziņo 2019. gada rudens uzņemšanu un aicina jaunos uzņēmējus un biznesa ideju autorus pieteikties pirmsinkubācijas vai inkubācijas programmai. No 2019. gada 30. augusta līdz 20. septembrim tiks atvērta pieteikumu pieņemšana dalībai pirmsinkubācijas un inkubācijas programmā LIAA Jūrmalas biznesa inkubatorā. Pieteikumus varēs iesniegt arī klātienē jaunrades festivālā iNOVUSS Biznesa inkubatoru koprades terasē, kā arī elektroniski, nosūtot elektroniski parakstītu pieteikumu uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. līdz 2019. gada 20. septembra plkst. 23.59.

VID seminarsSemināra mērķis - iepazīstināt nodokļu maksātājus (uzņēmumu vadītājus, grāmatvežus, juristus) ar tiesībām un prasībām VID pārbaužu gadījumos, tādējādi mazinot konfliktus starp VID amatpersonām un uzņēmējiem un veicinot tiesisku vidi. Sniegt nodokļu maksātājiem lietderīgus padomus sakarā ar pārbaudēm un to veidiem, nestandarta situācijām, kā arī par procedūrām saskaņā ar nodokļu likumdošanas prasībām; aktualitātēm, problēmām un risinājumiem.

Nodarbinatiba vasaraPasākuma mērķis ir veicināt skolēnu (vecumā no 15 līdz 20 gadiem) nodarbinātību vasaras brīvlaikā valsts līdzfinansētās darba vietās, nodrošinot skolēniem iespēju iegūt darba prasmes, iemaņas un pieredzi. Par paveikto darbu skolēns saņem atalgojumu vismaz valstī noteiktās minimālās darba algas apmērā par pilnu nostrādāto darba laiku mēnesī.

Vieda diskusija TNDViedo materiālu un tehnoloģiju izmantošanai produktu radīšanā un pakalpojumu sniegšanā ir augsts neizmantotais potenciāls. Tas secināts Rīgas plānošanas reģiona projekta „EmpInno” ietvaros izstrādātajā pārskatā par viedās specializācijas stratēģijas ieviešanu reģionā.

uznemeji 34305912Aicinām uzņēmējus iepazīties ar novembra aktualitātēm uzņēmējdarbībā un izmantot iespējas savai izaugsmei!

TUKUMS 21.11.201821.novembrī notiks šī gada pēdējais LTRK organizētais biznesa kluba pasākums uzņēmuma “TELMS” pasākumu telpā, Smārdes ielā 3, Tukumā.

ikonas LTRK

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir Iielākā uzņēmēju biedrība Latvijā, kurā apvienojušies vairāk nekā 2500 biedri – visu reģionu un nozaru mikro, mazie, vidējie un lielie uzņēmumi, asociācijas, pilsētu uzņēmēju klubi, un citas uzņēmēju apvienības.

Biedrība pārstāv uzņēmēju intereses, kā arī sniedz pakalpojumus, lai Latvijā būtu izcili uzņēmumi, izcilā uzņēmējdarbības vidē. Tās galvenās darbības jomas ir uzņēmējdarbības vide, uzņēmumu konkurētspēja, eksports.

 

Plašāka informācija šeit!