Autobusu kustības saraksts pilsētas nozīmes maršrutā Jauntukums - Durbe - Tume un Jauntukums - Veļķi: 

darba dienās (apskatīt)

sestdienās un svētdienās (apskatīt)

 

Lai nodrošinātu Tukuma sporta skolas audzēkņiem ērtāku nokļūšanu mājās pēc treniņiem, pēc Tukuma Sporta skolas ierosinājuma, no 26. februāra veiktas  izmaiņas sekojošos maršrutos: 

  • maršruta Nr.3211 Jauntukums–MRS autobuss no Jauntukuma darbadienās izbrauks plkst.20.06 (līdz šim izbrauca plkst.19.55);
  • maršruta Nr.3213 Durbe–Tukuma Lauktehnika autobuss darbadienās no autoostas izbrauks plkst.19.56 (līdz šim izbrauca plkst.19.40);
  • maršruta Nr.5558 Tukums–Tume autobuss no Tumes centra darbadienās izbrauks plkst.19.38 (līdz šim izbrauca plkst.19.22);
  • maršruta Nr.3212 Jauntukums–Tukuma Lauktehnika autobuss no Jauntukuma svētdienās izbrauks plkst.10.00 (pirms tam izbrauca no autoostas plkst.16.20).
  • maršrutā Nr.3213 Durbe–Tukuma Lauktehnika autobuss, kas no autoostas darbadienās izbrauca plkst.20.00, no 26. februāra pasažieru pārvadājumus vairs nenodrošinās.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un ņemt biļetes par braucienu, atgādinot, ka ikviena reisa lietderība tiek mērīta pēc izsniegtā biļešu skaita!

 

Lai iedzīvotāji varētu no rītiem paspēt uz vilcienu, no 2018.gada 26.marta tiks mainīti autobusu kustības laiki autobusa maršruta Tukums–Sāti–Jaunpils reisā “Vaski–Irlava–Tukums” un autobusa maršruta Tukums–Jaunpils reisā “Tukums–Vaski”.

Autobusa maršruta Tukums–Sāti–Jaunpils reisa “Vaski–Irlava–Tukums” kustības laiki (apskatīt)
Autobusa maršruta Tukums–Jaunpils reisa “Tukums–Vaski” kustības laiki (apskatīt)

 

Informācija par pilsētu un starppilsētu satiksmi pieejama tīmekļa vietnē www.1188.lv