Džūkstes pamatskola
"Džūkstes skola", Džūkste, Džūkstes pagasts, Tukuma novads, LV – 3147
Direktore Inga Riežniece
Tālrunis 63154656
e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.; mājaslapa: dzukstevsk.wordpress.com

Džūkstes skola ir skola ar savām tradīcijām un vēsturi. Skola piedāvā pirmsskolas izglītības un vispārējo pamatizglītības programmu. Šogad netiek piedāvāta pedagoģiskās korekcijas programma. Skolā valda labs mikroklimats, par skolēniem rūpējās profesionāli pedagogi un tiek piedāvātas dažādas interešu izglītības programmas. Tālāk dzīvojošiem skolēniem uz skolu un uz mājām tiek nodrošināts bezmaksas transports. Skola piedāvā psihologa un logopēda palīdzību.

Pirmsskolas izglītība:
Pirmsskolas izglītības programmu apgūst no 2-6 gadu vecumam. Grupa darbojas no plkst.7.45 līdz plkst.1800. Bezmaksas papildus bērniem piedāvājam:
- stājas nostiprināšanas fizisko vigrošanu speciālista vadībā, muzikālās nodarbības, kur viņi iepazīst ne tikai dziesmas latviešu valodā, bet arī angļu valodā.

Pamatizglītība:
Skolēniem tiek piedāvātas siltas pusdienas un launags. 1.-4.klases skolēniem ir pagarinātā dienas grupa. Piedāvātās interešu izglītības programmas – ansamblis, skolēnu parlaments, praktiskās dzīves prasmes, koriģējošā vingrošana 1.-3.klases skolēniem, vizuālās mākslas un sporta nodarbības, deju nodarbības, mazpulks.
Piedalāmies Panākumu Universitātes rīkotajās nodarbībās.
Izglītības programmas:
Pirmsskolas izglītības programma
Darbojas četras grupas – 2 gadīgo, 3-4 gadīgo, 5 gadīgo un 6 gadīgo. Papildus programmai apgūst dziedāšanas prasmes. Ir iespēja piedalīties tautisko deju pulciņā.
Pamatizglītības programma
Papildus - 1.-4.klašu skolēniem ir pagarinātā dienas grupa, dažādas interešu izglītības programmas, ārpusstundu pasākumi.