IMG 5611  Vakar, 6.jūlijā, Tukuma pilsētas Rožu svētku ietvaros tika noskaidroti ātrākie mazuļi rāpotāji, kuri godam pierādīja, ka sportot var sākt arī dažu mēnešu vecumā. Kopumā sacensībās piedalījās vairāki desmiti mazuļu, kuri sacentās četrās vecuma grupās, lai saņemtu gardās dāvanas no A/S "Tukuma Piens".
Šis pasākums pirmo reizi tika rīkots 2002.gadā un nu jau sucams par tradicionālu pilsētas svētku sastāvdaļu. Pasākums guvis lielu atsaucību, ik gadu tajā piedalās vairāki desmiti bērnu. Mazie ātrrāpotāji bija iedalīti četrās vecuma grupās: no sešiem līdz 7,5 mēnešiem, no 7,5 līdz 9,5 mēnešiem, no 9,5 līdz 11,5 mēnešiem un no 11,5 līdz 12 mēnešiem. Mazie sportisti rāpojot, veica trīs līdz piecu metru garu distanci.


Lai bērniņiem būtu vairāk spēka un enerģijas, "Baltais" katram dalībniekiem dāvināja gardos biezpiena sieriņus, kā arī katras distances trīs labāko rezultātu ieguvējiem balvā saņēma kasti ar biezpiena sieriņiem no A/S "Tukuma Piens".
Sirsnīgi sveicam mazos uzvarētājus: Emīliju Angelu Scerbo, Marselu Ločmeli, Gustavu Bērziņu, Māri Loginu un Marisu Budencovu.
Par tradīciju kļuvušā pasākuma aizsākumi meklējami 2002.gadā, kad divas jaunās māmiņas – Anita Tomsone un Ieva Šmite – nodibināja māmiņu klubu "Bēbis" un noorganizēja pirmās sacensības. Toreiz mazo dalībnieku vidū bija arī ideju autoru meitiņas - Rebeka un Alise, kuras šogad jau izaugušas līdz tiesnešu palīdzēm. Mazos rāpotājus jau vairākus gadus atbalsta A/S "SEB Banka", savukārt produktus dāvina A/S "Tukuma Piens".
A/S „Tukuma Piens" ir viens no lielākajiem un vecākajiem novada uzņēmumiem, kas pērn kopā ar iedzīvotājiem, viesiem un darbiniekiem pilsētas svētku ietvaros svinēja simts gadu jubileju.

Foto galerija