Atbilstīgi Republikas pilsētas domes un novada domes vēlēšanu likumam novada vēlēšanu komisija organizē izlozi, kurā noteiks secību, kādā sakārtojamas vēlēšanu zīmes izsniegšanai vēlētājiem 2013.gada 1.jūnija pašvaldību vēlēšanām, jo vēlēšanu zīmes netiek numurētas.
Tukuma novada domes vēlēšanām iesniegto kandidātu sarakstu vēlēšanu zīmju secības izloze notiks šā gada 9.maijā plkst.12.00 Talsu ielā 4, Tukumā (Tukuma novada Domes sēžu zālē).
Kandidātu sarakstu pārstāvji aicināti piedalīties šajā izlozē.
Vēlēšanu zīmju secības izlozes translāciju būs iespējams vērot tiešraidē interneta vietnē www.tukums.lv/video 
 

Saistībā ar 2013.gada 1.jūnijā plānotajām pašvaldību vēlēšanām Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) informē, ka laika posms no š.g. 2.februāra līdz vēlēšanu dienai saskaņā ar likumu ir priekšvēlēšanu aģitācijas periods, kura laikā aģitācijas veikšana un aģitācijas materiālu izvietošana televīzijā un radio, preses izdevumos, internetā un publiskās vietās notiek atbilstoši Priekšvēlēšanu aģitācijas likumā noteiktajai kārtībai. Plašāka informācija

Ja kandidātu saraksts ir iesniegts, bet komisija vēl nav pieņēmusi lēmumu par tā pieņemšanu, sarakstu vēl var atsaukt vai mainīt.

Plašāka informācija