Šeit tiek sniegtas atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem.
Lai uzdotu jautājumu, lūdzu izmantojiet šo saziņas formu: Nosūtīt ziņu

Kādēļ Kurzemes ielā tiek demontēts nesen izbūvētais gājēju celiņš?

Vai ir iespējams reģistrēt bērnu uzņemšanai pirmsskolas izglītības iestādēs, kuras atrodas pagastos?

Vai pastāv iespēja izveidot pie Ozoliņu kapiem ziedu tirgošanās vietu? Manuprāt,tas ir aktuāls jautājums daudziem kapu apmeklētājiem - nerastos problēma ar ziedu, pušķīšu un svecīšu iegādi pilsētā.

Vai nebūtu iespējams Tukuma tigus laukuma stāvvietā uzkrāsot balās stāvvietu līnijas? Šorīt, kā jau bieži vien tirgus dienās, bija novērojams, ka cilvēki savus transporta līdzekļus novieto pat izbraucamajās ejās! Iznākums - bieži vien atgriežoties no iepirkšanās, nav iespējams izbraukt no stāvvietas un ir jāgaida, tas šoferis, kurš savu transporta līdzekli ir nolicis, nerēķinoties ar citiem šoferiem.

Vai tiešām pie b/d "Valodzīte" nav iespējams rast iespējas notīrīt piebrauktuvi, lai būtu iespēja piebraukt un nogadāt bērnu bērnudarzā bez nevajadzīgiem piedzivojumiem.

Es nevarēju atrast Tukuma mājas lapā nevienu kontaktu Tukuma novada mežniecībai. Varbūt es varu iegūt caur šo vēstuli tālr. Nr., vai labāk būtu e-mail adrese. Iepriekš pateicos!

Atceros I. Ziedoņa ieceri Tukumu veidot par ķiršu pilsētu, šajā sakarā ierosinu: iedzīvotāji varētu ziedot ķiršu stādus, vai naudu to iegādei un vēl- uz Meža ielas pretīm daudzstāvu namam (tā saucamā dakteru māja, paneļu, baltā) ir laukums ar vecām, kroplām ābelēm- varbūt ķiršus varētu stādīt tieši šajā laukumā? Kamēr kociņi ir mazi, uzstādīt pagaidu žogu. Ja ir kāds savulaik pieķerts koku laušanā un vandālismā, tad domāju, ka labs pārmācīšanas variants būtu likt stādīt un iekārtot, jo sava darba rezultātu jau nevienam negribēsies jaukt.