Notikumu kalendārs

Sarunu cikls “Aizkadri”. Pirmā tikšanās
Trešdiena, 9. Oktobris 2019, 14:00 - 16:00
Tukuma pilsētas vēstures muzejs “Pils tornis” izstādes “Kino Tukumā” ietvaros uzsāk sarunu ciklu “Aizkadri”. Pirmā tikšanās notiks ar bijušajiem kinoteātra “Abava” darbiniekiem, kas dalīsies savās atmiņās par savulaik iecienītā kinoteātra ikdienas darbību.

Uz sarunu ciklu muzejs aicina interesentus, kas vēlas dzirdēt stāstus un paši dalīties atmiņās par kino Tukumā dažādos laikos un tādus, kas paši ir bijuši vai vēl joprojām ir saistīti ar tik interesantu nozari kā kino. Līdzi apmeklētāji aicināti paņemt fotogrāfijas vai citus materiālus, kas saglabātu vēstures liecības nākotnei.

Dalība pasākumā bijušajiem kinodarbiniekiem - bezmaksas. Pārējiem interesentiem ieeja ar muzeja biļeti: skolēniem un studentiem, Tukuma novada personām ar invaliditāti - bezmaksas, pieaugušajiem - 1,50 EUR, pensionāriem un personām ar invaliditāti - 1,00 EUR.

Informācija: 25622131, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..
Atrašanās vieta Pils tornis, Brīvības Laukums 19a, Tukums, Tukuma pilsēta, LV-3101, Latvija