Notikumu kalendārs

Jauniešu koris "Balsis" ieskandinās Muzeju nakti Tukumā
Sestdiena, 18. Maijs 2019, 20:00 - 21:00
Kora mākslinieciskā vadītāja – Latvijā pazīstamā diriģenta Inta Teterovska vadībā – BALSIS ir viens no izcilākajiem koriem Latvijā, pastāvīgs laureāts valsts koru skatēs. 2018. gadā koris ieguva dalītu pirmo vietu XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku "Dziesmu karos". Pastāvīgi korī muzicē aptuveni 40 jaunieši no Rīgas, kā arī citām Latvijas pilsētām.

Programmā ar nosaukumu "Tukuma BALSIS" izskanēs komponistu Ābeles, Ferrario, Ešenvalda, Kalniņa, Perta, Ratera, Reinenberga, Šepska, Tigula u.c. autoru mūzikas skaņdarbi. Koncertā piedalīsies ērģelniece Diāna Jaunzeme-Portnaja.

Koncerta programmā būs iekļauti arī atsevišķi mūzikas skaņdarbi ar patriotisku noskaņu, jo Muzeju nakts šogad īpaši akcentē varoņu tematiku. Klausītāji varēs priecāties un dzīvot līdzi jauniešu skanīgajām un enerģiskajam balsīm, kuru panākumi novērtēti ne vien Latvijā, bet arī daudzviet pasaulē.

Koncerts sākums plkst. 20.00. Ieeja par ziedojumiem baznīcas atjaunošanai. Koncerts notiek sadarbībā ar Tukuma novada Domi un Tukuma baznīcas atjaunošanas fondu.

PASĀKUMA AFIŠA
Atrašanās vieta Tukuma evaņģēliski luteriskā baznīca, 3101, Brīvības laukums 1, Tukums, Tukuma pilsēta, LV-3101, Latvija