Tukuma pilsētas svētku laikā 25.jūlijā Brīvības laukumā būs Senais tirgus. Aicinām Tukuma novada uzņēmumus, kuri vēlas ievietot informāciju par savu uzņēmumu - bukletus, produktu paraugus un tml., līdzdarboties uzņēmējiem paredzētajā teltī.

Pasākuma laikā Tukuma uzņēmēju klubs vēlas izveidot aptaujas anketu, kuras izveidei lūdzu atsūti kādu interesantu jautājumu par savu uzņēmumu ar trīs atbilžu variantiem. Varbūt ir idejas par balvām, kuras varētu pasniegt.

Ar SIA “TELMS” atbalstu plānojam uzstādīt umurkumuru Brīvības laukumā, kas vēlas, lūdzu, varat sagādāt kādas balvas, ko iekārt, piemēram, t-kreklus ar uzņēmuma logo vai cepurītes, kādus izstrādājumus, vai vienkārši tāpat kaut ko no sevis.

Teltī paredzēts uzstādīt datoru, kurā būtu piekļuve pie BOSI testa – “Vai tevī ir uzņēmēja gēns?'"

Varbūt ir vēl idejas un vēlmes, kā varat palīdzēt un ņemt līdzdalību pilsētas svētku laikā.

Informāciju, bukletus, dāvanas, balvas varat nodot: Ingrīda Smuškova, Tukuma TIC vadītāja, Tukuma Tūrisma informācijas centrs, Talsu iela 5, Tukums LV-3101 Latvija, Tālr.: (+371) 63132686, 26196869, E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Esat aktīvi un aiciniet arī citus!

Tukuma uzņēmēju kluba vārdā
Māris Birzulis