8.oktobrī plkst.11.00 4. maija Deklarācijas klubs un Tautas frontes muzeja sabiedriskā padome sadarbībā ar Latvijas Nacionālo vēstures muzeju Dailes teātrī (Rīgā, Brīvības ielā 75) rīko konferenci "Latvijas Tautas fronte par neatkarīgu un demokrātisku Latviju. LTF 30". Savukārt plkst 16.00 notiks svētku koncerts. Dalība bezmaksas.

Aicināti visi interesenti, īpaši bijušie tautfrontieši. Reģistrēties var līdz 24.septembrim e-pastā: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanot uz Latvijas Nacionālā vēstures muzeja Tautas frontes muzeja nodaļu pa tālr.: 67224503.

Tukuma novada pašvaldība, atsaucoties 4. maija Deklarācijas kluba lūgumam, nodrošinās transportu nokļūšanai uz pasākumu un atpakaļ, tādēļ aicinām Tukuma novadā dzīvojošos bijušos LTF biedrus informēt par savu interesi piedalīties 8. oktobra konferencē pa e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.