Events Calendar

"Bērnības stāsts" - Tukumā Ziemassvētku koncerts
Sunday, 22. December 2019, 13:00 - 14:00

22.decembrī 13.00   

Uģis Roze, Ginta Krievkalna, Kristaps Krievkalns, Ēriks Upenieks un Ēriks Kiršfelds Ziemassvētku koncertā “Bērnības stāsts”.
Šis Ziemassvētku koncerts būs ceļojums ar vairākām pieturām, kurās ikkatrā mājo kāda no mūsu bērnības dienu Ziemassvētku atmiņām.
Koncertā skanēs dziesmas, kas daudziem raisīs mīļas domas, piemēram, "Tu, mazā, klusā Betlēme", "Klusa nakts, svēta nakts", Mārtiņa Brauna "Veltījums" un citas gan tradicionālas, gan mazāk dzirdētas un pavisam pārsteidzošas dziesmas, kas ievedīs klausītājus Ziemassvētku noskaņās, kādas valdīja mūsu bērnībā.
Dziedātāja Ginta Krievkalna atminas, ka šajos svētkos svarīgākais bija nevis smalki klātais galds, bet Raimonda Paula dziesma “Labā ziema”, kas tika izpildīta mammai un tētim šķietami tik lielajā bērnudārza svētku zālē.
Uģis Roze savas bērnības Ziemassvētkus dzird "Mazā bundzinieka" ritmos un vēstījumā par Jēzus bērniņa atnākšanu.
Savukārt koncerta mākslinieciskais vadītājs un dziesmu aranžētājs Kristaps Krievkalns vēl joprojām Ziemassvētkos dungo "Kā plīvurs balts un tīrs", ko jau kopš senām dienām divbalsīgi dziedājušas viņa mamma un mammas māsa dziedātāja Māra Krievkalne.


Biļetes cena EUR 7,-
(jau iegādājamas kultūras nama kasē)
Afiša
Location Tukuma pilsētas kultūras nams, Lielā iela 1, Tukums, Tukuma pilsēta, LV-3101, Latvija