Ziņojumu saraksts


Apskatīt punktu lielākā kartē
Iesēdies akas vāks Iesniedza: Normunds L.

Paskaidrojumi:
Kurzemes ielā, piekabju nomas pusē, ir iesēdies akas vāks, kas nu jau ir kā dziļa un asa bedre. Izskatās tas ir notekas vāks. Kā arī turpat līkumā ir izveidojušās vairākas nepatīkamas bedres!
Atbilde:Paldies par Jūsu ziņu!
Komunālā nodaļa ir informēta, tiklīdz laika apstākļi būs atbilstoši, problēma tiks risināta!

Apskatīt punktu lielākā kartē
Dārzniecības Veidenbauma ielas krustojums Iesniedza: Ev.

Paskaidrojumi:
Ļoti nepārredzams krustojums. Īpaši griežoties ārā no Dārzniecības ielas uz kādu no Veidenbauma ielas pusēm. Auto visās pusēs. Izgriešanās bieži kā "laimes spēle". Vajadzētu apdomāt spoguļa uzstādīšanu vai samazināt iespēju visur novietot auto.
Atbilde:Paldies par Jūsu jautājumu!
Aicinām Jūs šo ierosinājumu personīgi vai elektroniski (uz e-pastu dome@tukums.lv) iesniegt Tukuma novada Domē, kā iesniegumu adresējot Satiksmes komisijai.

Apskatīt punktu lielākā kartē
Tumšs un nelīdzens Iesniedza: Mārtiņš Lima.

Paskaidrojumi:
Gaisa tilts pār dzelzceļu diennakts tumšajâ laikā ir nedrošs, būtu jauki ja varētu ierīkot apgaismojumu no Pils ielas puses un uzlabot segumu pašam dzelzceļa pārvadam, jo uz tā ir bedres , kurās lietus vai atkušņa laikā veidojas peļķes.
Jaukas brīvdienas!!! :)
Atbilde:Paldies par Jūsu ziņu!
Gaisa tilts ir Valsts īpašums. Pašvaldības speciālisti sazināsies ar atbildīgajām instancēm un rosināsim sakārtot šo vietu!

Apskatīt punktu lielākā kartē
Neērta bedre Iesniedza: Normunds L.

Paskaidrojumi:
Nesen izveidojusies neērta bedre līkumā, brauktuves labajā pusē - virzienā uz lauktehniku tieši pa riepu trajektoriju! Nesen gan tur tika salāpīta bedre ap aku.
Atbilde:Tiklīdz uzlabosies laika apstākļi, problēma tiks risināta!
Paldies par Jūsu ziņu!

Apskatīt punktu lielākā kartē
Nedeg Pļavas ielas apgaismojums Iesniedza: Armands A.

Atbilde:Problēma ir novērsta.

Apskatīt punktu lielākā kartē
Ielu apgaismojums Melnezera ielā Iesniedza: Sandis K.

Paskaidrojumi:
Labdien,gribēju uzzināt, kādēļ Jūsu izslavētajā Melnezera ielā,kas nesen tika pārbūvēta,apgaismojums ir palicis arhajisma līmenī.Respektīvi, ne miņas no LED lampām.
Un zinot to ,ka pilsētā elektrība tiek taupīta to vienkārši atslēdzot,kā piemēram Raudas ielā,vēl jo vairāk rodas šis jautājums.
Paldies un gaidu uz drīzu atbildi.
Sandis
Atbilde:Sveicināti!
Esam izvērtējuši un salīdzinājuši jau 2001. - 2002. gadā Tukumā uzstādītos nātrija gaismekļus un jaunos LED gaismekļus. Secinājām un aprēķinājām, ka nomainīt esošās Na lampas uz LED pašlaik nav ekonomiski pamatojami.

Melnezera ielā ir 70W nātrija gāzizlādes spuldzes ar gaismekļa kopējo jaudu 80W. LED tipa gaismekļiem būtu ap 60W jauda. Cena Gaismeklim ar Na spuldzi ap 70Eur bez PVN, attiecīgi LED gaismeklim (kvalitatīvam) 210Eur bez PVN.
Ja neiedziļinās citos aspektos, tad ietaupījums ir 0.02kW/h. Vidēji gadā 13h/dienā deg, 365 dienas. 0.02*13*365=94.9kWh gadā*0.14Eur(el. cena bez PVN)=13.29Eur gadā bez PVN. 140Eur cenu starpība/13.29Eur= 10,5gadi, lai būtu pa nullēm.

LED gaismekļa garantija ir 5gadi. Piecu gadu laikā LED gaismeklis var samazināt gaismas atdevi par 20%. Ar katru nākošo gadu vēl vairāk. Cik ilgi tas gaismeklis degs, nav zināms, bet nedomāju, ka vairāk par 10gadiem.

NA gaismeklim spuldze, ja izdeg, apmaiņas spuldze maksā 6.54Eur bez PVN. LED jāmaina viss, tātad 210 Eur bez PVN.

Jaunajos ielu projektos Slocenes, Stacijas-Dāņu-Mārtiņa ielās, Kurzemes ielu projektos ir paredzēt LED tipa gaismekļi, jo bija iespējams to norādīt iepirkuma noteikumos. Tur ir paredzēti gaismekļi ar automātisku 4 pakāpju dimmēšanas funkciju, kas ļaus samazināt elektroenerģijas patēriņu vairāk un nodrošinās vienmērīgu apgaismojumu visā ielas garumā. Tas ir vislielākais ieguvums. Pirmā būs Slocenes iela, varēsiet novērtēt vai patīk.

Apskatīt punktu lielākā kartē
Bedre Iesniedza: Normunds L.

Paskaidrojumi:
Avārijas bedre uz gājēju pārejas.
Atbilde:Paldies par informāciju!

Apskatīt punktu lielākā kartē
Butu nepieciesama zīme strupceļš Iesniedza: Ur.

Paskaidrojumi:
Lai cilveki nemaldas
Atbilde:Jautājums tika izskatīts un zīme Irlava ielas sākumā tiks uzstādīta ne vēlāk kā 2016.gada 10.janvārī.

Apskatīt punktu lielākā kartē
Irlavas Ielas gala nav apgaismojuma Iesniedza: Ur.

Paskaidrojumi:
Kapec nav izveidots apgaismojums lidz ielas galam? pietruka 2 stabi?
Atbilde:Ielas apgaismojums tika izbūvēts atbilstīgi projektam un tehniskajiem noteikumiem.

Apskatīt punktu lielākā kartē
Nedeg uz ielas gaisma Iesniedza: Matiss M.

Paskaidrojumi:
Visas RUDENS ielas garumā iestājoties tumšajam laikam pāris dienas diemžēl neieslēdzas neviens apgaismas stabs
Atbilde:Informācija nodota ielu apgaismojuma apsaimniekotājam SIA "Telms".

Apskatīt punktu lielākā kartē
Nedeg ielas apgaismojums! Iesniedza: Mārtiņš Gold.

Paskaidrojumi:
Nedeg ielas laterna pie Pilskalna ielas 4 mājas!! Bet iesaku labāk ieregulēt sensoru, jo gaisma ieslēdzas, kad vēl ir gaišs, bet tāpēc nav iemeslu runām par elektrības taupīšanu!!
Atbilde:Elektroenerģijas ekonomijas nolūkā Pilskalna ielā, saistībā ar Tukuma novada Domes rīkojumu Nr.45-d, katrs otrais gaismeklis tika atslēgts, izņemot ielu krustojumus un autobusu pieturas.

Apskatīt punktu lielākā kartē
Vai plānots izveidot ietvi? Iesniedza: Baiba F.

Paskaidrojumi:
Alīnes iela ir Jauntukuma teju maģistrālā iela, ik dienas pa to pārvietojas māmiņas ar ratiem, ģimenes ar bērniem. Vai ir plānots, ka arī šī iela tiktu pie ietves vismaz vienā tās pusē?
Atbilde:Tukuma novada Domes Komunālās nodaļas vadītājs Ģirts Ruģelis informē, ka ietves izbūve Alīnes ielā nav plānota.

Apskatīt punktu lielākā kartē
Postītāji izrāvuši un iemetuši grāvi ceļazīmi par veloceliņa maršrutu. Šī zīme bija uzstādīta Talsu ielā pirms pagriziena uz Rudens ielu (aptuveni pie Zvirgzdupītes caurteces). Iesniedza: Anita Belousa (.

Atbilde:Situācija tiks apsekota un novērsti minētie postījumi.

Apskatīt punktu lielākā kartē
Cirks Iesniedza: ja.

Paskaidrojumi:
Kad Tukuma būs ceļojošā cirka izrāde?
Atbilde:16.17.un 18.septembrī plkst. 19.00 Tukumā Revolūcijas ielā 2 (Pilsētas parkā) būs uzstādīta telts, kurā notiks ceļojošā cirka izrāde

Apskatīt punktu lielākā kartē
Stadiona vārti Iesniedza: Juris K.

Paskaidrojumi:
Kāpēc Lauktehnikas stadiona vārti, kuri atrodas Zemītes ielas pusē, vienmēr tiek turēti ciet. Es zinu, ka otrā stadionā pusē ir atvērti vārtiņi, bet vai tad otrus vārtus arī nevarētu turēt atvērtus. Bieži skrienu pa veloceliņu un dažreiz gribu ieskriet stadionā. Lai varēto to izdarīt, nākas līst cauri vārtiem vai skriet apkārt stadionam uz mazajiem vārtiņiem, kur nereti pulcējušies jauniešu bariņi. Bieži arī pludmales volejbola spēlētāji un citi sportot gribētāji atstāj mašīnas pie stadiona un, lai tajā iekļūtu, spraucas caur aizvērtajiem vārtiem. Lūdzu atveriet vārtus vai tiem blakus ierīkojiet mazākus vārtiņus, kuri vienmēr būs atvērti.
Atbilde:Tukuma Sporta skolas direktora Sergeja Kovaļova komentārs: Tukuma Sporta skolas stadiona galvenie ieejas vārti ir no Tukuma Sporta skolas Kuldīgas 74 puses. Vārti, kuri atrodas Zemītes ielas pusē ir tehniskie vārti, kuri tiek atvērti sacensību laikā, vai arī citu stadiona tehnisku jautājumu risināšanai. Ja tiks ierīkoti blakus tehniskajiem vārtiem mazāki vārti, stadionu šķērsos cilvēki, kuri vēlēsies pa taisnāko ceļu nokļūt mājās - tas būs caurstaigājams, kas apgrūtinās treniņu procesu un sacensību norisi.

Apskatīt punktu lielākā kartē
Smilšu ielas 48 pagalma pusē nedeg viena laterna Iesniedza: Inese B.

Atbilde:Informācija nodota SIA "Telms" - laterna tiks salabota.

Apskatīt punktu lielākā kartē
Par Meža ielas apli Iesniedza: Sandis K.

Paskaidrojumi:
Labdien,cik liela ir iespēja uzkrāsot "guļošos policistus" tieši aplī,kas manuprāt spēs ierobežot mūžīgos driftotājus,kas tur regulāri mēģina pārbaudīt savas prasmes,traucējot un arī biedējot iedzīvotājus,jo policija un pašvaldības policija nespēj to lietu risināt.Paldies
Atbilde:Gulošos policistus apļos nav iespējams uzstādīt. Ja tiek novērota driftošana, vēlams par to informēt Valsts policiju.

Apskatīt punktu lielākā kartē
Aizmirsts cels!!! Iesniedza: Anatolijs M.

Paskaidrojumi:
Sogad es skatos ka neviena cela mala netiek ne aplauta ne iekopta sausmigi izbraukaati celi. Vienu gadu te sausmiigi kopa un greideeja likaas pat pa traku un sogad vispar nekaa, zaale 2 metri vietaam jau liecaas uz cela malas. Tads jautajums par ko maksajam nodoklus? Ja neiekopj celus tad arii jakritas nekustama ipasuma nodokliem.
Atbilde:Lūdzu precizēt informāciju, norādot konkrētas vietas, kur nav izpļautas ceļmalas. Tukumā zāle ceļmalās tiek pļautas 2 reizes sezonā.

Apskatīt punktu lielākā kartē
Atkritumu izvešana Iesniedza: Ilva D.

Paskaidrojumi:
Pie Meža ielas 20, vakar izskatījās kā lielā izgāztuvē, konteineri pārpildīti, pilni maisi izmestas mēbeles, sēta piepūsta ar atkritumiem. Vai tiešām uz brīvdienām nav jāzved atkritumi? sētniekiem taču arī papildus darbs to visu vākt pa sētu.
Atbilde:Lūdzu par situāciju ziņot SIA "Tukuma nami".

Apskatīt punktu lielākā kartē
Durbes iela Iesniedza: Jānis Br.

Paskaidrojumi:
Nogriežoties no Rīgas ielas uz Durbes ielu pa vidu joslai bedre, jau no ziemas, cik saprotu nevienu īpaši neuztrauc, bet ļoti bīstama īpaši motociklistiem.Ietves bezsakarā labojam, bet vienu asu bedri nevar aiztaisīt gada garumā....
Atbilde:Tukuma novada Domes Komunālās nodaļas vadītājs Ģirts Ruģelis informē, ka bedre tiks salabota septembra beigās, kad "Strabag" SIA pilsētā veiks ielu bedrīšu remontu.

Apskatīt punktu lielākā kartē
Koki aizsedz skatu Iesniedza: Konrads V.

Paskaidrojumi:
Pie Revolūcijas un Talsu ielas krustojuma aug vītolu puduris. Daļi no šiem kokiem ir noliekusies pār ceļmalu tā, ka aizsedz skatu — nav redzams, vai kāds brauc no pagrieziena.
Atbilde:Informācija ir nodota atbildīgajiem speciālistiem. Vītols tiks apzāģēts.

Apskatīt punktu lielākā kartē
Pamatīga bedre asvaltā Iesniedza: Armands A.

Paskaidrojumi:
Būtu vēlams to salabot, tā var kādam salauzt mašīnu
Atbilde:

Apskatīt punktu lielākā kartē
Apgaismojums Iesniedza: Armands A.

Atbilde:Pašvaldības apgaismes stabi privātajās sētās netiek būvēti. Lūdzam norādīt konkrētas adreses, lai varētu sniegt plašāku atbildi.

Apskatīt punktu lielākā kartē
Rimi stāvlaukumā, nu jau vairākas nedēļas ir pamatīga bedre. Būtu beidzot jāsalabo! Iesniedza: Armands A.

Atbilde:Rimi stāvlaukums ir privāta teritorija, kur bedres par pašvaldības līdzekļiem netiek remontētas.

Apskatīt punktu lielākā kartē
Kad tiek plānots renovēt ceļa segumu uz P128 Iesniedza: Konstantīns Su.

Paskaidrojumi:
Uz ceļa regulāri tiek aizlāpītas lielās bedres,bet sākotnējo ceļa segumu jau praktiski nevar redzēt. Vai ir ieplānots P128 ceļa nopietns remonts?
Atbilde:Ceļš P128 ir valsts ceļš, lūdzam sazināties ar VAS "Latvijas Valsts ceļi" Kurzemes reģiona Tukuma nodaļu, tālt. 63120446.

Apskatīt punktu lielākā kartē
Kad Dome informēs Pļavas ielas 1 iedzīvotājus par nodomiem ar Domes īpašumu "sētas"mājā (Nr=vēl nezināms) . Iesniedza: Kārlis Bā.

Atbilde:Minētais īpašums pašvaldības valdījumā tika pārņemts šā gada jūnijā. Īpašumam ir nepieciešama pārbūve, kas budžeta ietvaros tiks veikta, lai pašvaldībai šīs telpas būtu iespējams pielietot dzīvokļu jautājumu risināšanai.

Apskatīt punktu lielākā kartē
Nožogojums rotaļu laukumam Iesniedza: Lelde L.

Paskaidrojumi:
Labdien. Paldies par jauko rotaļu laukumu, tomēr braucot ar auto pa Talsu ielu ir jābūt ļoti uzmanīgam, lai tajā vietā neizskrien kāds bērns priekšā. Ierosinājums, izveidot norobežojumu uz Talsu ielas pusi, dzīvžoga vai kāda cita žodziņa veidā.
Atbilde:Bērnu rotaļu laukums Talsu ielā atrodas skvēra dziļākajā stūri. Tas no divām pusēm (Dārza ielas un dzīvojamās mājas) ir iežogots ar blīvu dzīvžoga stādījumu. No Talsu ielas rotaļu laukumu atdala zāliena laukums un apstādījumu dobe. Ņemot vērā iepriekš minēto un to, ka normatīvie akti paredz, ka bēri līdz 12 g.v. bez vecāku uzraudzības uz ielas un arī rotaļu laukumos vieni nedrīkst uzturēties uzskatām, ka papildus nožogojums norādītajā rotaļu laukumā nav nepieciešams.

Apskatīt punktu lielākā kartē
Bedrains grants ceļš Iesniedza: Andis L.

Paskaidrojumi:
Vai nav plānots uzklāt asfalta segumu?
Atbilde:Asfalta segumu uzklāt nav plānots. Grantētais ceļš pie piemērotiem laika apstākļiem tiks nogreiderēts.

Apskatīt punktu lielākā kartē
Nav nopļauta zāle. Iesniedza: Māris Me.

Paskaidrojumi:
Kad plānots nopļaut zāli? Zāle ir ļoti gara un izskatās ļoti nepiecilcīgi - iebraucot Tukumā.
Atbilde:Tukumā visi grāvji ir izpļauti. Lai runātu par kādu konkrētu vietu, lūdzu norādīt kur tas atrodas.

Apskatīt punktu lielākā kartē
Vai nav plānots savest kārtībā bērnu rotaļu laukumu Brīvības laukumā pie Pils torni? Iesniedza: Māris Me.

Atbilde:Bērnu rotaļu laukums pie Pils torņa regulāri tiek kopts. Rotaļu iekārtas šajā laukumā intensīvi tiek lietotas, kas arī vizuāli ir redzams. Iekārtas regulāri tiek apsekotas un tās ir tehniskā kārtībā. Jaunu rotaļu iekārtu uzstādīšana netiek plānota saistībā ar ieplānoto Brīvības laukuma rekonstrukciju

Apskatīt punktu lielākā kartē
Ātruma ierobežojums Iesniedza: Sintija A.

Paskaidrojumi:
Vai pastāv iespēja uzlikt guļošo policistu vai ātruma ierobežojumu tiem, kas brauc uz / no Komfortu, jo šis ceļš ĻOTI put un gar ceļa malu ir mazdārziņi, kuros vairs nav iespējams pat atpūsties, jo jārij putekļu mākoņi ko izraisa ātrie braucēji (gandrīz visas mašīnas šeit pārvietojas ļoti ātri)?
Atbilde:Jūsu jautājums tiks izskatīs 9.jūnija Satiksmes organizācijas un kustības drošības komisijā. Par pieņemto lēmumu informēsim.

Apskatīt punktu lielākā kartē
Apgaismojums Iesniedza: Mārtiņš Gold.

Paskaidrojumi:
Pilskalna ielā 4 pie mājas ir izdegusi spuldze iespējams,jo vairākas dienas nav ielas apgaismojums.
Atbilde:Informējam, ka no 2015.gada 17.marta ar Tukuma novada Domes rīkojumu Nr.45-d elektroenerģijas ekonomijas nolūkos 17 Tukuma pilsētas ielās, tai skaitā arī Pilskalna ielā, tika atslēgts katrs 2. apgaismojuma gaismeklis, izņemot ielu krustojumus un autobusu pieturas.

Apskatīt punktu lielākā kartē
Maģistrāle Iesniedza: Edvīns Bu.

Paskaidrojumi:
Labdien.
Lūdzu nodrošināt dzīvojamai zonai atbilstošu transporta līdzekļu pārvietošnos.
Pa Pilskalnu ielu vienkārši lielākā daļa nesās ar nenormālu ātrumu!
Šo ielu izmanto kā tranzītceļu!
Lūdzu izvietot gulošos policistus!!!
Atbilde:Pilskalna ielā ir uzlikta ātrumu ierobežojoša zīme - 20 km/stundā. "Gulošo" policistu izvietošana nav plānota. Ir izteikts lūgums Valsts policijai veikt reidus šajā ielā. Aicinām iedzīvotājus nekārtību gadījumā zvanīt Valsts policijai pa tālruni 112.

Apskatīt punktu lielākā kartē
Bīstama bedre Iesniedza: Guntars W.

Paskaidrojumi:
Labdien. Tirgus ielas joslā virzienā uz Kandavas ielu braucamās daļas vidū ir izveidojusies bedre, kas katru dienu paliek arvien lielāka. Vai būtu iespējams to aizlāpīt?
Atbilde:Tiks apsekots. Bedre pie piemērotiem laika apstākļiem tiks salabota.

Apskatīt punktu lielākā kartē
Viedtālruņa aplikācija Iesniedza: Armands A.

Paskaidrojumi:
Šādai ziņojumu nodošanai noteikti vajaga ērtu viedtālruņu aplikāciju. Ieteiktu tādu izstrādāt.
Atbilde:Pašreiz tiek izstrādāta mājaslapas atjaunojošā versija, ņemsim vērā Jūsu ieteikumu un apsvērsim aplikācijas izstrādes iespējas.

Apskatīt punktu lielākā kartē
Dedzināta zāle gar dzelzceļu Iesniedza: Armands A.

Paskaidrojumi:
Gribu zināt vai LDz maksās par šo soda naudu?
Atbilde:Tukuma novada Pašvaldības policija jau vairākus gadus sadarbojas ar VAS “Latvijas Dzelzceļš”. Situācija ir ievērojami uzlabojusies – teritorija tiek pļauta un sakopta. Lūgums norādīt kartē konkrētu vietu, kur gar dzelzceļu ir degusi zāle.

Apskatīt punktu lielākā kartē
Neizvesti šķirojamie atkritumi Iesniedza: Armands A.

Paskaidrojumi:
15.martā kārtējo reizi atkritumu konteineris uz Pļavas ielas pārbāzts, un tajā neko nevar iešķirot. Kad tas tiks atrisināts?
Atbilde:Atkritumu konteineris Pļavas ielā tika izvests pirmdien, 23.martā. Kā informē atkritumu apsaimniekotājs SIA "Eco Baltia vide", turpmāk atkritumi Pļavas ielā tiks izvesti katru pirmdienu.

Apskatīt punktu lielākā kartē
Pēc kanalizācijas ievilkšanas ceļa segums nav atjaunots Iesniedza: VIKTORIJA G.

Paskaidrojumi:
Pēc kanalizācijas ievilkšanas ceļa segums nav atjaunots, vieni māli. Agrāk ceļa segums bija asfalts un grants. Tagad pēc lietus dzīvojam kā laukos, ceļš nav izejams bez gumijas zābakiem.
Atbilde:Pūpolu ielā arī pirms ūdenssaimniecības projekta uzsākšanas nav bijis asfalta segums.
Patlaban pilsētā tiek greiderētas grants seguma ielas, kā rezultātā tiks uzlabta ielas kvalitāte.
Paaugstināt Pūpolu ielas līmeni ar speciālo grants maisījumu netiek plānots, jo šādā gadījumā pie liela nokrišņu daudzuma varētu applūst tuvumā esošie īpašumi.

Apskatīt punktu lielākā kartē
Jau otro nakti nedeg ielas apgaismojums Iesniedza: Armands A.

Atbilde:Lai novērstu energoapgādes traucējumus, šodien Pļavas ielā strādā elektriķi.

Apskatīt punktu lielākā kartē
Bedres uz Slocenes ielas pie pienotavas. Iesniedza: Armands A.

Atbilde:Tuvākajā laikā, pie piemērotiem laika apstākļiem, tiks veikti bedrīšu remontdarbi, tās aizpildot ar auksto asfaltu.

Apskatīt punktu lielākā kartē
Stacijas laukuma un Autoostas attīrīšana no sniega Iesniedza: Andis Grosšteins Ve.

Atbilde:1) Tukuma Autoosta ir privātīpašums un par tās teritorijas tīrīšanu atbildīgs ir īpašnieks.
Stacijas laukums, kā informē Tukuma novada Domes Komunālās nodaļas vadītājs Ģirts Ruģelis, tiek uzkopts atbilstoši laika apstākļiem. Darbus veic Vides pakalpojumu grupa. Norādītajos datumos bija atkala, tādēļ ielu uzkopšana tika apgrūtināta. Rezultātā svētdienas, šā gada 11.janvāra, vakarā pie Stacijas laukuma bija izveidojusies peļķe. Šajā vietā regulāri pie liela nokrišņu daudzuma veidojas peļķes, jo lietus un kanalizācijas sistēma ir novecojusi un nepilnīgi funkcionē.
Situācija ir apzināta. Tukuma novada Dome šogad uzsāks projektēšanas darbus, lai, piesaistot Eiropas Savienības fondu līdzekļus, Tukumā būtu iespējams atjaunot lietus un kanalizācijas sistēmas.

2) Tukuma novada Domes Saistošie noteikumi uz visiem attiecas vienādi.

Apskatīt punktu lielākā kartē
Tukuma Dome neatbild uz jautājumiem Twitter Iesniedza: Andis Grosšteins Ve.

Atbilde:Tukuma novada Dome seko līdzi saviem kontiem un ir iepazinusies ar Jūsu 11.janvāra ierakstu. Situācija ir apzināta un iespēju robežās novērsta. Ziņa nodota arī Tukuma Autoostas īpašniekam.
Paldies par ieteikumiem!

Apskatīt punktu lielākā kartē
Slidens posms Iesniedza: Juris F.

Paskaidrojumi:
Iesaku kadam no domes vaditajiem izbaudiit so cela posmu.
Atbilde:Norādītais ceļa posms ir valsts ceļš. Uzturēšanas darbus valsts autoceļu tīklā veic va/s "Latvijas autoceļu uzturētājs". Ceļu uzturētājam ir nodota informācija par minētā ceļa posma stāvokli.

Apskatīt punktu lielākā kartē
ietves nelīdzenums Iesniedza: Maigonis G.

Paskaidrojumi:
Salīdzinoši liels paugurs ietves vidū, kuru vajadzētu nolīdzināt ! ķeras kājas !
Atbilde:

Apskatīt punktu lielākā kartē
Nedeg ielu apgaismojums Džūktē Skolas ielā Iesniedza: Inita Krauja (.

Paskaidrojumi:
Kopš 09.12.2015 Džūkstē Skolas ielā nedeg ielas apgaismojums.
Atbilde:

Apskatīt punktu lielākā kartē
Bedres Iesniedza: Māris Ka.

Paskaidrojumi:
Lūdzu aizbērt bedres kuras regulāri izdangā Šķeldu vedēji.
Atbilde:

Apskatīt punktu lielākā kartē
Ielas nosaukuma plāksne Iesniedza: Jānis Sa.

Paskaidrojumi:
Smilšu un Partizānu ielu krustojumā vairākus mēnešus pazudusi plāksne ar norādi uz Partizānu ielu...
Atbilde:

Apskatīt punktu lielākā kartē
Vaļēja elektrība pie ielas apgaismojuma staba Iesniedza: An.

Paskaidrojumi:
Skat.virsrakstu.
Atbilde:

Apskatīt punktu lielākā kartē
Par trepītēm pie bērnu laukumiņa Iesniedza: Ilva D.

Paskaidrojumi:
Trepītēm no bērnu laukumiņa uz Rīgas ielu ir vairāki izļodzījušies bruģakmeņi.
Atbilde:Objekts tiks apsekots un nepilnības novērstas.

Apskatīt punktu lielākā kartē
norādes uz objektiem Iesniedza: Ilze S.

Paskaidrojumi:
norādes sagrieztas nepareizos virzienos.
Atbilde: