Stikla skirosana  SIA „Eco Baltia vide” rīkotajās stikla šķirošanas sacensībās starp novadiem ir zināmi čaklākie šķirotāji. Tukuma novada iedzīvotāji sīvā sacensībā ir guvuši pārliecinošu pārsvaru pār Talsu novada iedzīvotājiem. Savukārt Babītes novada iedzīvotāji ir bijuši nedaudz aktīvāki šķirotāji nekā Ādažu novada iedzīvotāji.

Tukumnieki ir nošķirojuši par 31% vairāk stikla pudeļu un burku nekā talsinieki, bet Babītes iedzīvotāji ir savākuši par 13% vairāk stikla pudeļu un burku nekā Ādažu novada iedzīvotāji.

Abu uzvarējušo novadu iedzīvotāji godam ir nopelnījuši videi draudzīgākā novada godu un koplietošanas āra tenisa galdu, kas tiks novietots ikvienam novada iedzīvotājam brīvi pieejamā vietā. Par balvu saņemšanu SIA „Eco Baltia vide” paziņos individuāli katrai novada pašvaldībai.

Novadu stikla šķirošanas sacensības tika organizētas, lai iedzīvotāju vidū popularizētu stikla pudeļu un burku nošķirošanu un nodošanu otrreizējai pārstrādei, kā arī veicinātu atkritumu šķirošanu un rūpētos par apkārtējo vidi Latvijas novados, tā samazinot poligonos noglabājamo atkritumu daudzumu.

Stikla šķirošanas sacensības starp novadiem organizēja SIA „Eco Baltia vide” sadarbībā ar AS „Latvijas Zaļais punkts”, Ādažu, Babītes, Tukuma un Talsu novadu pašvaldībām.

Par SIA „Eco Baltia vide”

Vides apsaimniekošanas uzņēmums SIA „Eco Baltia vide” ir „Eco Baltia grupas” uzņēmums, kas pēc apgrozījuma ir lielākā vides apsaimniekošanas uzņēmumu grupa Baltijā un nodrošina pilnu atkritumu apsaimniekošanas ciklu no savākšanas, šķirošanas līdz otrreizējai izejvielu apstrādei un loģistikai, vairumtirdzniecībai un izejvielu pārstrādei. SIA „Eco Baltia vide” apkalpo vairāk nekā 25 000 klientu visā Latvijā, sākot no Kolkas līdz Ādažiem.