RADI TUKUMAM

Grantu konkurss “Radi Tukumam 2017” NOSLĒDZIES.

Konkursa mērķis ir atbalstīt iniciatīvas Tukumā, kas balstītas mākslā un kultūrā, digitālajās un radošajās industrijās, kas atbilst uzņēmējdarbības pamatprincipiem, kā arī nodrošina jaunu produktu un pakalpojumu radīšanu.

Konkursa kopējais grantu fonds ir 9000 euro, kur viena projekta īstenošanai paredzēts ne vairāk kā 3000 euro.
Prioritārs atbalsts paredzēts tiem projektiem, kuru idejas iecerēts īstenot un realizēt Tukuma pilsētas vēsturiskā centra aizsardzības zonas robežās, vai tiem projektiem, kas tiks veidoti, balstoties uz sociālas un sociāli atbildīgas uzņēmējdarbības principiem.

Konkurss norisināsies līdz 2017. gada 30. novembrim, pieteikumus var iesniegt jebkurā darba dienā Tukuma novada Domē, Talsu ielā 4. Vērtēšanas komisija projekta pieteikumus izskatīs vienu reizi mēnesī. Ja grantu kopējā summa tiks iztērēta ātrāk par noteikto termiņu, konkurss tiks pārtraukts, tāpēc nenokavē un piesaki savu projektu pēc iespējas ātrāk!

Par grantu konkursu «Radi Tukumam» vairāk var uzzināt pie Tukuma novada Domes uzņēmējdarbības veicināšanas speciālista Artūra Doveika pa tālruni 63107284, mob. 26197340, e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai klātienē Talsu ielā 4, iedzīvotāju pieņemšanas laikā pirmdienās no 14.00 līdz 18.00 un ceturtdienās no 8.00 līdz 12.00.

Konkursa nolikums
Konkursa pieteikums (Pielikums Nr. 1)
Tāme (Pieikums Nr. 2)
Naudas plūsmas veidlapa (Pielikums Nr. 3)
Avansa pieprasījums (granta saņēmējiem) (Pielikums Nr. 4)
Atskaites veidlapa (granta saņēmējiem) (Pielikums Nr. 5)
Uzskaites veidlapa par sniedzamo informāciju de minimis atbalsta piešķiršanai (Pielikums Nr. 6)