pasv kauss 12.nov  Brīvības rogainings

Novembra vidū Latvija svin savu dzimšanas dienu. Nedēļa starp 11. un 18. novembri aizrit Brīvības nedēļas gaisotnē. 12. novembrī Tukuma pilsētā un Tukuma apkārtnes mežos tiks organizēts Brīvības rogainings- sacensības, kurās dalībnieku komandas noskaidros izturīgāko un pareizāko izvēli izdarījušo 15 vecuma un dzimuma grupās, kā arī iesācēju jeb OPEN grupā.
Kas ir rogainings?
Garo distanču un orientēšanās sintēze...
Komandas dalībnieku izdarīta izvēle meklējot dabā izvietotos kontrolpunktus, lai sasniegtu labāko rezultātu...
Brīvība ceļa izvēlē un mērķa sasniegšanā...

Ceļojumu un orientēšanās klubs “Silva” sadarbībā ar Tukuma novada Domi aicina visus novada iedzīvotājus patriotu nedēļas sestdienu aizvadīt iepazīstoties ar Tukuma un tā apkārtnes skaistumu un apmeklēt interesantākās vietas, vienlaicīgi piedaloties sportiskās aktivitātēs.
Komanda- tā var būt ģimene, draugi, darba kolēģi 2-5 dalībnieku sastāvā! Ja esi lietpratējs- piesakies 4 vai 6 stundu distancei, ja iesācējs vai iepazīties gribošs- piesakies Tautas (open) klasei –līdz 3 stundām.
Pieteikšanās līdz 6. novembrim www.rogaining.lv/ Brīvības rogainings/pieteikšanās vai www.coksilva.lv /Pieteikšanās veidlapa.
Info: www.coksilva.lv, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai pa tālr. 29232026, 29267142

Tiekamies 12. novembrī Tukumā Brīvības rogainingā!