spors  Pērnā gada beigās tika apkopoti un sagatavoti izskatīšanai sportistu, treneru un sporta komandu pieteikumi par sasniegumiem 2015.gadā, kas iesniegti atbilstīgi Tukuma novada Domes 24.04.2014. noteikumiem Nr.5 „Naudas balvas par izciliem sasniegumiem sportā”. 28.janvārī Domes deputāti pieņēma lēmumu par naudas balvām konkrētiem sportistiem, sporta spēļu komandām un treneriem. Kopējā šim mērķim apstiprinātā naudas summa 2016.gadā ir 9500,00 euro. Par izcīnītajām 1.- 3.vietām Pasaules čempionātos naudas balvas saņems 4 sportisti un treneri, par sasniegumiem Eiropas čempionātos – 6, Baltijas valstu čempionātos – 4, par sasniegumiem Latvijas Olimpiādē un Latvijas čempionātos – 67 sportisti, treneri un komandas. Četri godalgoti sasniegumi ir sporta spēļu komandu spēlētājiem, kuri ieguvuši tiesības startēt Latvijas izlases sastāvā oficiālajās spēlēs. Lielākā piešķirtā summa (pirms nodokļu nomaksas) ir 1200,00 euro, mazākā – 27,00 euro. Piešķirto naudas balvu sportisti un sporta klubi saņems triju darba dienu laikā pēc pasākuma „Tukuma novada Sporta laureāts 2015” norises.
Pasākums „Tukuma novada Sporta laureāts 2015” notiks 19.februārī plkst.19.00 Tukuma novada Domes konferenču zālē, Talsu ielā 4, kuru vadīt apsolījis sporta komentētājs Uģis Joksts. Šajā dienā tiks sumināti sportisti, kuri ir izvirzīti 23 dažādās nominācijās. Bez jau tradicionālajām tiks pasniegta viena pilnīgi jauna nominācija – „Labākais veterānu sporta spēļu komandas dalībnieks”. Būs skatāma pasākuma tiešraide
Novads lepojas ar mūsu sportistu sasniegumiem un ceram, ka kāds no novada sportistiem varēs piedalīties 2016.gada Olimpiskajās spēlēs Riodežaneiro, Brazīlijā.