iNFORMACIJATukuma novada Dome atgādina, ka līdz 20.decembrim Domē (Talsu ielā 4, Tukumā, Tukuma novadā, LV – 3101) var iesniegt pieteikumus naudas balvu piešķiršanai sportistiem, sportistu treneriem un sporta spēļu komandām par izciliem sasniegumiem sportā.
Naudas balvas tiek piešķirtas atbilstīgi Tukuma novada Domes 2014.gada 24.aprīļa noteikumiem Nr.4 “Naudas balvas par izciliem sasniegumiem sportā”. Pieteikuma anketas pieejamas minēto noteikumu pielikumā.

Fotoattēls02542018.gada 11.marta Tukuma novada atklātā čempionāta distanču slēpošanā rezultāti

Labdarības bērnu sporta festivāls18.martā Tukuma Sporta skolā notiks Labdarības bērnu sporta festivāla 1.posms.

SPORTA SVĒTKI PROGRAMMA26.augustā plkst.9.00 Zemgales vidusskolas stadionā norisināsies Slampes un Džūkstes pagastu sporta un veselības dienas pasākumi.

Sniega DienaJanvāra mēneša 15. datumā atkal tiks rīkota Pasaules sniega diena. Tās organizēšana jau kļuvusi par labu tradīciju visā pasaulē. Arī mūsu valstī tā notiek jau vairākus gadus pēc kārtas. Latvijā Pasaules sniega dienai veltītie pasākumi notiks 14. un 15. janvārī. Pasaules Sniega diena ir ikgadējs sniega festivāls bērniem, lai tie varētu iepazīt dažādas aktivitātes uz sniega un dažādus ziemas sporta veidus. Šo ideju ir radījusi Starptautiskā Slēpošanas Federācija, bet Latvijā par Pasaules sniega dienas pasākumu norisi rūpējas Latvijas Slēpošanas Savienība sadarbībā ar Latvijas Olimpisko komiteju. Pasaules Sniega dienas pasākumu rīkošana ir vērsta uz to, lai bērni un viņu vecāki varētu izmēģināt visdažādākās aktivitātes uz sniega, un arī nākotnē turpinātu nodarboties ar ziemas aktivitātēm. Šogad Pasaules sniega dienas devīze ir „Vediet bērnus uz sniega”.

Tukuma novada Dome atgādina, ka līdz 20.decembrim Domē (Talsu ielā 4, Tukumā, Tukuma novadā, LV – 3101) var iesniegt pieteikumus naudas balvām sportistiem, sportistu treneriem un sporta spēļu komandām par izciliem sasniegumiem sportā.
Naudas balvas tiek piešķirtas atbilstīgi Tukuma novada Domes 2014.gada 24.aprīļa noteikumiem Nr.4 “Naudas balvas par izciliem sasniegumiem sportā”. Pieteikuma anketas pieejamas minēto noteikumu pielikumā www.tukums.lv.

2016. gada 4.ceturksnim 

Tukuma novada čempionāti,
novada atklātie sporta spēļu turnīri, valsts čempionāti

Skatīt šeit

pasv kauss 12.nov  Brīvības rogainings

Novembra vidū Latvija svin savu dzimšanas dienu. Nedēļa starp 11. un 18. novembri aizrit Brīvības nedēļas gaisotnē. 12. novembrī Tukuma pilsētā un Tukuma apkārtnes mežos tiks organizēts Brīvības rogainings- sacensības, kurās dalībnieku komandas noskaidros izturīgāko un pareizāko izvēli izdarījušo 15 vecuma un dzimuma grupās, kā arī iesācēju jeb OPEN grupā.
Kas ir rogainings?
Garo distanču un orientēšanās sintēze...
Komandas dalībnieku izdarīta izvēle meklējot dabā izvietotos kontrolpunktus, lai sasniegtu labāko rezultātu...
Brīvība ceļa izvēlē un mērķa sasniegšanā...

Ceļojumu un orientēšanās klubs “Silva” sadarbībā ar Tukuma novada Domi aicina visus novada iedzīvotājus patriotu nedēļas sestdienu aizvadīt iepazīstoties ar Tukuma un tā apkārtnes skaistumu un apmeklēt interesantākās vietas, vienlaicīgi piedaloties sportiskās aktivitātēs.
Komanda- tā var būt ģimene, draugi, darba kolēģi 2-5 dalībnieku sastāvā! Ja esi lietpratējs- piesakies 4 vai 6 stundu distancei, ja iesācējs vai iepazīties gribošs- piesakies Tautas (open) klasei –līdz 3 stundām.
Pieteikšanās līdz 6. novembrim www.rogaining.lv/ Brīvības rogainings/pieteikšanās vai www.coksilva.lv /Pieteikšanās veidlapa.
Info: www.coksilva.lv, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai pa tālr. 29232026, 29267142

Tiekamies 12. novembrī Tukumā Brīvības rogainingā!

2016.gada 28.maijā Irlavas sporta kompleksā noslēdzās Tukuma novada iestāžu un uzņēmumu 7.sporta spēles.


Makšķerēšanā:

1. Vieta Irlavai (Jānis Sudrabiņš, Daina Bodniece)
2.vieta Tukuma novada Dome III ( Pēteris Gudrinieks, Nikolajs Kožeurovs)
3.vieta Tukuma novada Dome (Jeļena Lukmane, Ēriks Lukmans)