Piedalies apceļošanas akcijā „Apceļo Kurzemi”!

Kurzemes tūrisma asociācija šogad jau ceturto gadu organizē akciju „Apceļo Kurzemi”. Šīs akcijas tēma – Ražots Kurzemē. Tās mērķis ir popularizēt un pievērst uzmanību Kurzemes reģiona mājražotāju, amatnieku un ražotāju piedāvājumiem un produktiem.

Akcija „Apceļo Kurzemi” dod iespēju ne tikai 18 tūrisma objektiem no Kurzemes reģiona iepazīstināt ceļotājus ar savu piedāvājumu, bet, esot Kurzemē, apciemot vēl 56 vietas, kas kaut ko veido un ražo, un piedāvā apskatīt un iegādāties saražoto. Akcijas norises laiks - no 30.aprīļa līdz 30.septembrim.

Lai varētu piedalīties akcijā, Kurzemes tūrisma informācijas centros Kuldīgā, Liepājā, Saldū, Talsos, Tukumā un Ventspilī jāsaņem akcijas avīze, kurā atrodama informācija par akcijas apmeklējamajiem objektiem un papildus objektiem. Lai akcijas noslēgumā piedalītos izlozē par Kurzemes tūrisma uzņēmēju piešķirtajām balvām, jāizmanto akcijas avīzē publicētā akcijas dalībnieka karte, uz kuras jāsavāc ne mazāk kā 12 zīmogu nospiedumu 18 akcijas objektos un kas pēc ceļošanas jāatstāj kādā no Kurzemes tūrisma informācijas centriem. Akcijas dalībnieki rudens beigās – 25.novembrī tiks aicināti uz Kurzemes tūrisma gada noslēguma pasākumu „Lielais Jēkabs” Talsos, kurā tad arī tiks izlozētas uzņēmēju sarūpētās balvas. Kopējais balvu fonds – 29 dažādas dāvanas, bet galvenā balva šoreiz – lidojums ar gaisa balonu 2 personām no Jaunmoku pils pagalma.

Kurzemes apceļotājiem un akcijas dalībniekiem arī šogad tiek piedāvāta iespēja pašiem izdrukāt akcijas dalībnieku kartes pdf formātā, kurās vākt zīmoga nospiedumus. Akcijas dalībnieku karte, kā arī cita saistošā informācija par akciju atrodama mājas lapā http://akcija.kurzeme.lv .

Kā jaunums šogad tiek piedāvāts ceļojot pa Kurzemi, iemūžināt jaukākos Kurzemes skatus savā fotoaparātā un atsūtīt tos uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. , norādot savu vārdu, uzvārdu, kontakttālruni. Interesantāko foto autoriem būs iespēja prezentēt savus darbus Kurzemes fotoizstādē un saņemt pārsteiguma balvas no Kurzemes uzņēmējiem.

Ingrīda Smuškova, Tukuma TIC vadītāja