Pagasta pārvalde
Pārvaldē darbi notiek ikdienas darbi - abu pagastu teritoriju sakopšana.

Komunālais dienests
Pabeigta malkas sagatavošana nākamā gada apkures sezonai. Jumta remonts dzīvojamai mājai Pūre-2 un konteineru laukuma izbūve pie mājas Pūre-2 un Pūre-3. Izstrādātas izmaksu tāmes elektroinstalācijas vadu nomaiņai pagraba telpā dzīvojamai mājai Pūre 10 un Pūre 11. Citi ikdienas darbi.


Kultūra Pūrē un Jaunsātos
Pūrē aprīlis sākās ar pasākumu „Satiec savu meistaru 2017”. Radošo ideju klubiņš „Smukumlāde”, pirmsskolas deju grupa “Ķipariņi” un grupa „Pūres muzikanti” nosvinēja 10 gadu jubilejas. Disco deju grupa „Spicie” - 5gadu jubileju. Sieviešu koris “Abava”, deju kolektīvs „Pūre”, deju kolektīvs „Pūrenieks” un amatierteātris „Lai iet!” piedalījās skatēs. Bērnu teātris „Ābolītis” ar izrādi „Notikums ar olu” viesojās Pūres Šokolādes muzejā, deju kolektīvs „Pūre” viesojās Kabilē, amatierteātris „Lai iet!” viesojās Līvbērzē.
Jaunsātu Tautas namā notikusi amatierteātra „Dadži” pirmizrāde un teātris piedalīsies amatierteātru skatē Džūkstē. Jaunsātu Tautas namā notika Leļļu teātra TIMS izrāde „Pasaka par Pīlēnu”. Tautas deju kolektīvs „Abavnieks” piedalījās „Danču spēlēs” Tumē un disko deju grupas „Spicie” 5 gadu jubilejas koncertā Pūrē. Irlavas amatierteātris izrādīja izrādi Samersets Moems „Trīs resnītes”.

Pūres un Jaunsātu bibliotēkā
Aprīlī Pūres bibliotēkā tika organizētas tematiskās nedēļas:
- “Pazīsti putnus” - bibliotēkā izvietota literatūras izstāde, apmeklētājiem tiek piedāvāti dažādi atjautības uzdevumi un putnu balss klausīšanās,
- “Lieldienas” - svētku noformējumu papildina grāmatu izstāde, bet apmeklētāji iepazīstināti ar ticējumiem, paražām par šiem pavasara svētkiem.
Brīvdienās 47 cilvēki devās ekskursijā uz Klaipēdu, pa ceļam apskatot Liepājas Dzintara koncertzāli, Palangu, indiāņu ciematu, Dinozauru parku u.c.
Pēc svētkiem iegādātās 33 izdevniecības “Zvaigzne ABC” jaunās grāmatas apstrādātas BIS ALISe un novietotas Jaunumu izstādē. Par krājuma papildinājumiem, izmantojot bibliotēkas portālu, lasītāji var iepazīties arī attālināti.
Bibliotēkas jaunās telpas apskatīt ieradušās Kandavas novada bibliotēkas darbinieki.
Sadarbībā ar Pūres un Jaunsātu pagastu iestādēm un biedrībām tiek sagatavots šā gada otrais informatīvais izdevums “Pūres un Jaunsātu pagastu Ziņas”.
Jaunsātos, kā katru mēnesi bibliotēka bija izbraukumā pie saviem lasītājiem Kukšās, Sautiņos un VSAC “Ķīši”. Visu mēnesi bibliotēkā bija apskatāma Pūres pamatskolas Jaunsātu filiāles skolēnu radošo darbu izstāde, kura tika izstādīta 45. Starptautiskajā bērnu mākslas izstādē Lidicē.