Sestdien, 16.jūlijā Rožu svētku laikā Tukumā ikviena ģimene vai draugu kompānija aicināta piedalīties foto orientēšanās pasākumā pa Tukumu, lai iepazītu pilsētu mazliet savādākā veidā, kā arī kopīgi baudītu Rožu svētkus, veicot dažādus uzdevumus. Pasākums iecerēts kā sacensības, kuru noslēgumā labākajiem būs arī smukas balvas – dāvanu kartes ceļojumam ar “Tallink” prāmi.

Foto orientēšanās pasākumā ir dota iespēja piedalīties jebkuram Tukuma iedzīvotājam vai Rožu svētku viesim neatkarīgi no vecuma un dzimuma komandā, kas sastāv no 4 dalībniekiem, no kuriem vismaz 2 jābūt pieaugušajiem. Orientēšanās sacensības iecerētas, komandām pārvietojoties kājām.

Lai piedalītos sacensībās, interesentiem līdz Rožu svētkiem (piektdienai, 15.jūlijam) jāizveido komanda un jāpiesaka tā startam, aizpildot pieteikuma anketu internetā, bet sestdien, pulksten 12.00 (varbūt pāris minūtes ātrāk) jābūt Katrīnas laukumā pie sacensību telts, lai saņemtu uzdevumus un dotos ceļā. Līdzi noteikti jāpaņem rozes, jo bez tām vienu uzdevumu noteikti nevarēs izpildīt. Aicinājums komandām arī padomāt par komandas noformēju atbilstoši svētku tēmai – “Rožu svētki. Sapnis par rozi.”

Pasākumu organizē biedrība “Mēs dejai”. Vairāk informācijas var iegūt, iepazīstoties ar sacensību nolikumu, vai pa tālruni 20254617 (Liene Bēniņa). Sacenību anketa atrodama šeit .

Sacensību nolikums