2. aprīlī no 10:00 līdz 14:00 Tukuma Audēju darbnīcā Latvijas Nacionālā kultūras centra projekta „Satiec savu meistaru!” ietvaros notiks nodarbība „Mezglošana”. Nodarbību vada TLMS „Durbe” dalībniece Maija Smilga. Dalība ar muzeja biļeti. Plašāka informācija: 25622267, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

2. aprīlī 12:00 Durbes pilī Vācbaltu biedrības Vācijā (Deutsch-Baltische Gesellschaft in Deutschland) ceļojošās izstādes „Baltija un vācieši” atklāšana. Izstādi atklāj Vācbaltu biedrības pārstāvis Volfgangs Maurahs (Wolfgang Maurach) no Magdeburgas. Tukuma muzeja speciāliste, vēsturniece un pētniece Inta Dišlere uzstāsies ar referātu par tēmu „Vācbaltiešu ģimeņu pāreja latviešu ģimenēs, tās cēloņi un norise, balstoties uz Hofmaņu, Skillu u. c. dzimtu piemēra”. Par muzikālo noskaņu rūpēsies vācu mūzikas ansamblis „Rasa”. Ieeja bez maksas.
3. aprīlī 13:00 Pastariņa muzejā rakstnieka Ernesta Birznieka-Upīša 145.dzimšanas dienai veltīts pasākums. Gaidīti rakstnieka radi, draugi un visi, kuriem E. Birznieks - Upītis ir sirdij tuvs. Plašāka informācija: 631 54518, 28651091, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..
22. aprīlī 15:00 Džūkstes Pasaku muzejā izstādes „Ko vecais ozols pastāstīja” atklāšana. Izstādes pamatā ir A. Lerha - Puškaiša oriģinālpasaka ar tādu pašu nosaukumu. Tā stāsta par Džūkstes vēsturi, mūsu senču gudrībām, panākumiem, māca godāt un cienīt Latvijas bagātības – tēva zemi, mežus, dravas un pļavas. Plašāka informācija sekos www.tukumamuzejs.lv/dzukstes-pasaku-muzejs

Plašāka informācija