Pasākumi

14. novembrī plkst. 17.00 Mākslas galerijā „Durvis” (Brīvības laukumā 21) tekstilmākslinieces Daces Pugas un keramiķes Sanitas Mickus izstāde „Savienojums”. Apskatāma līdz 17. decembrim.
25. novembrī plkst. 13.00 Tukuma Audēju darbnīcā (Tidaholmas ielā 3) tikšanās ar izstādes „Pavediens” dalībniekiem no Rīgas Amatniecības vidusskolas un izstādes kuratori Daci Pugu.
13. decembrī Durbes pilī (M. Parka ielā 7) pasākums Zelta svētdiena.
19. decembrī Džūkstes Pasaku muzejā (Džūkstes pagastā, Lancenieku skolā Tukuma novadā) pasākums Ziemassvētku noskaņās.
21. decembrī Pastariņa muzejā (Zentenes pagasts „Bisnieki”, Dzirciems Tukuma novads) Ziemas saulgrieži.
27. decembrī Durbes pilī (M. Parka ielā 7) pasākums „Baltie Ziemassvētki”.

Aktuālās izstādes
Līdz 31. decembrim Rīgas Amatniecības vidusskolas tekstilnodaļas darbu izstāde „Pavediens”Audēju darbnīcā (Tidaholmas ielā 3).
Līdz 12. novembrim Mākslas galerijā „Durvis” (Brīvības laukumā 21) Lias Kiršteines gleznu izstāde „No dziļumiem” un Velgas Melnes keramikas izstāde „Sarunas par Tukuma keramiku”. Līdz 2016. gada 9. janvārim Audēju darbnīcā (Tidaholmas ielā 3) izstāde „Rokdarbi mūža garumā”, kas veltīta Tautas daiļamata meistarei Dzidrai Amboltei.
Līdz 2016. gada 31. janvārim Tukuma Mākslas muzejā (Harmonijas ielā 7) Tukuma muzeja 80 gadu jubilejas izstāde.
Līdz 2016. gada jūlijam Pils tornī (Brīvības laukums 19a) izstāde „Tukums lepojas”.
Pastariņa muzeja (Zentenes pagasts "Bisnieki", Dzirciems Tukuma novads) rekonstruētajā stallītī ekspozīcija „Saldūdens zveja”.
Durbes pilī ekspozīcija „Rainis un Durbes pils”. Grupas pieteikt iepriekš pa tālr. 631 22633, 26305946.
Durbes pilī (M. Parka 7) izstādē „Durbes pils fotogrāfijās un arhīva dokumentos” apskatāms Rainim un Aspazijai veltīts pastmarku bloks un īpašā aploksne, kas apzīmogota ar pirmās dienas zīmogu, kā arī dzejniekiem veltītā, Latvijas Bankas izdotā 5 eiro monēta.

Krīstīne Ozola
Tukuma muzeja
Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja
Tālr.: (+371) 20 24 70 01
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
www.tukumamuzejs.lv