zalie atkritumi 98b7b1  Tukuma novada Dome sadarbībā ar SIA “Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība „Piejūra””, kas nodarbojas ar atkritumu apsaimniekošanu, rīko bezmaksas akciju un piedāvā iedzīvotājiem nodot savāktās rudens lapas. Samaksu par lapu nodošanu sedz pašvaldība, bet transporta pakalpojumus – iedzīvotāji.

Bezmaksas akcija notiks no 2016.gada 1. oktobra līdz 15. novembrim.

Iedzīvotāji un uzņēmēji aicināti savāktās rudens lapas nogādāt Tukuma atkritumu šķirošanas un pārkraušanas stacijā, kas atrodas Dienvidu ielā 1. Ievestās lapas tiks pieņemtas bez maksas gan no iedzīvotājiem, gan citiem atkritumu apsaimniekotājiem. Bet jāņem vērā, ka lapām jābūt bez piemaisījumiem un tās nedrīkst atrasties maisos! Ja kāds vēlas savāktās lapas nogādāt maisos, to drīkst darīt, bet tas būs maksas pakalpojums. Šajā gadījumā maksa par vienu ievesto tonnu lapu ir EUR 13.97 (t.sk. PVN). Tukuma atkritumu šķirošanas un pārkraušanas stacijā, tālrunis 25655240.
Vientuļajiem pensionāriem un invalīdiem lapas tiks izvestas bez maksas, piesakot transportu Tukuma novada Domē pa tālruņiem 63122707 vai 26603299 vai sūtot e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .