RELIZES

Ar Tukuma novada Domes 2017.gada 30.marta lēmumu (prot.Nr.5, 7.§.) aktualizēts Tukuma novada attīstības programmas 2015.-2021.gadam Investīciju plāns (IP 2017.1). Investīciju plāns aktualizēts jau septīto reizi (2016.gadā aktualizēts 6 reizes un šajā gadā pirmo reizi).

pilsetas svetki ikona

Šogad Pilsētas svētkos, tāpat ka iepriekš, aicinām piedalīties svētku gājienā!
Tukuma smukums taču ir pašu cilvēki, iestādes, uzņēmumi, biedrības, klubi, amatiermākslas kolektīvi un ikviens, kurš vēlas doties kopējā svētku gājienā ar tēmu “Precību spēles Tukumā“.

Veeleeshanas

DEPUTĀTU KANDIDĀTU SARAKSTU PIEŅEMŠANA 2017. GADA 3. JŪNIJA TUKUMA NOVADA DOMES VĒLĒŠANĀM
Deputātu kandidātu (turpmāk – kandidātu) sarakstus Tukuma novada vēlēšanu komisija pieņem Tukuma novada Domes Valsts un pašvaldības
vienotajā klientu apkalpošanas centrā Talsu ielā 4, Tukumā:

Veeleeshanas

Pašvaldību vēlēšanās vēlētāju uzskaitei tiek lietots Vēlētāju reģistrs. Tas nozīmē, ka pašvaldību vēlēšanās katrs vēlētājs tiek iekļauts viena noteikta vēlēšanu iecirkņa vēlētāju sarakstā atbilstoši reģistrētajai dzīvesvietai 90 dienas pirms vēlēšanu dienas (2017. gada vēlēšanās – atbilstoši
ierakstam par reģistrēto dzīvesvietu Iedzīvotāju reģistrā 2017. gada 5. martā).

t laukums 02 logo

 

Video ieskats Tukuma Brīvības laukuma iecerē.

VPVKAC

No 2017.gada 1.februāra tiek mainīta klātienes apkalpošanas kārtība Valsts ieņēmumu dienesta (VID) klientu apkalpošanas centros visā valstī. Turpmāk ārpus Rīgas klientus klātienē apkalpos trīs dienas nedēļā:

- Pirmdien no plkst. 9.00 līdz 18.00;
- Otrdien no plkst. 9.00 līdz 17.00;
- Ceturtdien no plkst. 9.00 l.dz 17.00.

Pārējā laikā VID darbinieki izskatīs un apstrādās iesniegtos dokumentus, kā arī veiks citus ar nodokļu administrēšanu saistītus pienākumus, tādējādi paātrinot iesniegto deklarāciju apstrādi.

Ar 2016.gada 13.decembra Tukuma novada Domes Satiksmes organizācijas un kustības drošības komisijas lēmumu “Par satiksmes organizāciju Lielā ielā Tukumā, Tukuma novadā” (prot. Nr.7., 3.§.) Lielajā ielā virzienā no dzelzceļa stacijas “Tukums 2” uz Tukuma pilsētas centru par 50 m uz priekšu pārcelta ceļa zīme Nr.”324 “Maksimālā ātruma ierobežojums 30 km/h”. Šādas izmaiņas veiktas, ņemot vērā, ka atrakcijas pilsētas parkā ir izvietotas pietiekamā attālumā no brauktuves un šis ceļa posms ir labi pārredzams.

LOGONo šā gada 14.septembra līdz 9.oktobrim Tirgus un sabiedriskās domas pētījuma centrs SKDS veica Tukuma novada iedzīvotāju aptauju “Pašvaldības darba vērtējums un pakalpojumu izmantošana”.
Aptauja bija reprezentatīva, respondentu atlasei tika izmantota stratificētā nejaušā izlase. Kopumā pētījuma ietvaros, izmantojot tiešo interviju metodi respondentu dzīvesvietās, tika aptaujāti 405 Tukuma novada iedzīvotāji, sākot no 15 gadu vecuma, no kuriem 52,9% ir sievietes, bet 47,1% – vīrieši.
Aptaujas ietvaros Tukuma novada iedzīvotājiem tika lūgts novērtēt novada pašvaldības darbu kopumā un dažādās jomās, raksturot informācijas avotus par pašvaldības darbu un sazināšanos ar pašvaldību, pakalpojumu izmantošanu, kā arī paust savu attieksmi pret dzīvi novadā. Pētījuma ietvaros tika noskaidroti arī Tukuma novada attīstības programmā 2015.–2021.gadam ietvertie rezultatīvie rādītāji, kas saistīti ar iedzīvotāju aptauju.

Plašāku aptaujas rezultātu apkopojumu ar būtiskākajiem secinājumiem skatīt šeit!

tukuma laiks  Atgādinām, ka ikvienam interesentam ir iespēja saņemt Tukuma novada Domes informatīvo izdevumu “Tukuma Laiks” elektroniski. Tas ir ne vien videi draudzīgāks, bet arī ātrāks veids, kā uzzināt par Tukuma novada aktualitātēm.
Lai informatīvo izdevumu saņemtu elektroniski, aicinām pieteikt savu elektronisko pasta adresi rakstot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..
Informatīvais izdevums “Tukuma Laiks” elektroniski tiek izsūtīts tūlīt pēc tā iznākšanas, ap mēneša 10.datumu.