SEB darba laiks

Ievērojot arī Tukuma novada iedzīvotāju lūgumu, ar 2018. gadu SEB Latvia Jelgavā, Talsos un Kuldīgā ceturtdienās strādās pagarinātu darba laiku! 

iNFORMACIJA

2017. gada 26. oktobrī Tukuma novada Domē pieņemts lēmums Nr.17,21.§ “Par lokālplānojuma izstrādes uzsākšanu teritorijas plānojuma grozījumiem Sēmes pagastā, Tukuma novadā”.

Lokālplānojuma izstrādes mērķis ir mainīt plānoto atļauto izmantošanu vienā Sēmes pagasta daļā, ciema pierobežā, lai būtu iespējams tur izveidot savrupmāju dzīvojamās apbūves teritoriju un piesaistīt Tukuma novadam jaunus iedzīvotājus. Šī iecere paplašināt ciema teritoriju un palielināt apbūves teritorijas atbilst Tukuma novada ilgtspējīgajai stratēģijai līdz 2033. gadam, kurā teikts : “Viena no novada attīstības prioritātēm ir mājokļu piedāvājuma paplašināšana. Tāpēc atbalstāma ir jauna dzīvojamā apbūve, apdzīvojuma sistēmā saglabājot līdzsvaru starp teritorijā izvietoto mājokļu, darba vietu un pieejamo pakalpojumu daudzumu un daudzveidību.”

iNFORMACIJA

Uzmanību, svarīga informācija!

Atgādinām, ka 2016. gada 22. decembrī veikti grozījumi Tukuma novada domes 2014. gada 23. oktobra saistošajos noteikumos Nr. 20 "Par nekustamā īpašuma nodokli Tukuma novadā”. Tie nosaka, ka nekustamā īpašuma objektiem, kas paredzēti dzīvošanai (dzīvojamās ēkas un dzīvojamo māju palīgēkas, dzīvokļi), kuros nav deklarēta neviena persona, no 2018. gada 1. janvāra tiek noteikta paaugstināta nekustamā īpašuma nodokļa likme 1,5% no kadastrālās vērtības.
Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa likme – no 0,2% līdz 0,6% no kadastrālās vērtības saglabāsies, ja 2018. gada 1. janvārī attiecīgajā nekustamā īpašuma objektā būs deklarēta vismaz viena persona.
Vēl varat paspēt līdz šā gada beigām īpašumā deklarēt reāli dzīvojošās personas, lai izvairītos no paaugstinātās nodokļa likmes!

No šā gada 14.septembra līdz 9.oktobrim Tirgus un sabiedriskās domas pētījuma centrs SKDS veica Tukuma novada iedzīvotāju aptauju “Pašvaldības darba vērtējums un pakalpojumu izmantošana”.
Plašāku aptaujas rezultātu apkopojumu ar būtiskākajiem secinājumiem skatīt šeit!

tukuma laiks  Atgādinām, ka ikvienam interesentam ir iespēja saņemt Tukuma novada Domes informatīvo izdevumu “Tukuma Laiks” elektroniski. Tas ir ne vien videi draudzīgāks, bet arī ātrāks veids, kā uzzināt par Tukuma novada aktualitātēm.
Lai informatīvo izdevumu saņemtu elektroniski, aicinām pieteikt savu elektronisko pasta adresi rakstot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..
Informatīvais izdevums “Tukuma Laiks” elektroniski tiek izsūtīts tūlīt pēc tā iznākšanas, ap mēneša 10.datumu.

Pieteikties pie Tukuma novada Domes deputātiem uz pieņemšanu iespējams pa tālruņiem 63122231, 29288876, 80205111
pa e-pastu:Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.