iNFORMACIJA

Tukuma novada Dome informē, ka, sākot ar 2017.gada 19.jūniju, Tukuma 3.pamatskolas ēkā neuzturas bērni un skolas personāls. Līdz ar to SIA "Selva Būve" ir atsākusi būvdarbus, lai atbilstoši būvprojektam izbūvētu jaunās sporta zāles savienojumu ar esošo skolu, kas pēc būvdarbu pabeigšanas ļaus skolēniem caur apkurināmām telpām nokļūt uz sporta zāli un nodarbībām.
Darbi tiks veikti būvuzrauga un Būvniecības Valsts kontroles biroja uzraudzībā.
Paralēli būvdarbiem, turpināsies esošo plaisu monitorings.
Būvdarbi šajā zonā tiks pabeigti līdz 2017.gada 1.septembrim.

IMG 9387Sakarā ar sporta zāles un stadiona būvniecību pie Tukuma 3.pamatskolas no šā gada 19.jūnija Lielajā ielā, Tukumā, uz laiku (apmēram 3 nedēļas) tiks veiktas izmaiņas satiksmes kustības organizācijā.
Respektīvi, no 19.jūnija Lielā iela posmā no Tukuma 3.pamatskolas līdz Revolūcijas ielai būs kā divvirzienu iela. Šajā laika posmā Lielās ielas abās pusēs būs aizliegts novietot automašīnas.
Atvainojamies par neērtībām.

iNFORMACIJA

Tukuma novada vēlēšanu komisijas priekšsēdētājas skaidrojums par pirmās Domes sēdes sasaukšanu.
Skatīt šeit

 PRECIBU SPELES
Pilsētas svētku "Precību spēles" programma

 

Programma (pdf)

Programmā iespējamas izmaiņas.
Informācijai: Tukuma pilsētas svētku pasākumi tiks dokumentēti un iegūtie foto un videomateriāli tiks izmantoti svētku un pilsētas popularizēšanai.

Svētku organizatori: Tukuma novada pašvaldība

Svētku lieldraugi: “Clean R”, “InfoNet”, “Skonto Plan Ltd.”, “Strabag”. "Baltais"

Svētku atbalstītāji un draugi: “Clean R”, “InfoNet”, “Skonto Plan Ltd.”, “STRABAG”, “Baltais”, “Jūrmala Airport”, “Skrīne”, SIA "Tukuma autoapmācības centrs", Edgars Jekimovs, Ramona Grunte, Reinis Ziļevs

Sadarbības partneri: Tukuma pilsētas Kultūras nams, Tukuma muzejs, Tukuma TIC, “Neatkarīgās Tukuma Ziņas”, Tukuma ev.lut.baznīca, Sv.Stefana Tukuma Romas katoļu baznīca, Sv.Nikolaja Tukuma pareizticīgo baznīca, Zemessardzes 51.kājnieku bataljona Tukuma rota, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Tukuma iecirknis, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests, biedrība “Rožu dārzi”, Tukuma mākslinieku biedrība, biedrība “Mēs dejai”, NVO

 
Pieteikšanās gājienam pieteikuma anketa
   
Ielu tirdzniecība Tukuma pilsētas svētku - PRECĪBU SPĒLES TUKUMĀ laikā 15. jūlijā anketa
   
Tirdzniecības noteikumi dokuments
   
Pieteikšanās Kāzu ielai pietikuma anketa
   
Svētki sociālajos tīklos links
   
Ja nepieciešama palīdzība, pašvaldības policijas tālrunis - 8881 (Tukumā, Pils ielā 18), neatliekamās medicīniskās palīdzības tālrunis -113 vai personiski Tukuma slimnīcas uzņemšanas nodaļā (Tukumā, Raudas ielā 8).  
   
Tiks organizēts īpašs sabiedriskā transporta maršruts pilsētas svētku laikā. Sīkāka informācija tiks publicēta.  
 
FB galva

Smilsu iela

2017. gada 5. un 6. jūnijā pie atbilstošiem laika apstākļiem notiks Smilšu ielas asfaltēšanas darbi – virskārtas atjaunošana - posmā no Tulpju ielas līdz bērnudārza “Pepija” stāvlaukumam.

Sakarā ar plānotajiem darbiem būs apgrūtināta satiksme pie daudzdzīvokļu mājām visā Smilšu ielas posmā.

Aicinām iedzīvotājus būt saprotošiem un atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

atkritumi infografika

2018. gada 27. martā beigsies pašvaldības līgums ar SIA "Eco Baltia VIDE" par sadzīves atkritumu izvešanu Tukuma novadā, tādēļ pašvaldība jau tagad meklē risinājumus tam, kā rīkoties tālāk. Viens no variantiem bija nākamās iepirkuma procedūras uzsākšana, lai varētu izvēlēties pakalpojuma sniedzēju. Otrs – uzticēt šo pienākumu pašvaldības kapitālsabiedrībai «Piejūra».

pilsetas svetki ikona

Šogad Pilsētas svētkos, tāpat ka iepriekš, aicinām piedalīties svētku gājienā!
Tukuma smukums taču ir pašu cilvēki, iestādes, uzņēmumi, biedrības, klubi, amatiermākslas kolektīvi un ikviens, kurš vēlas doties kopējā svētku gājienā ar tēmu “Precību spēles Tukumā“.

t laukums 02 logo

 

Video ieskats Tukuma Brīvības laukuma iecerē.

VPVKAC

No 2017.gada 1.februāra tiek mainīta klātienes apkalpošanas kārtība Valsts ieņēmumu dienesta (VID) klientu apkalpošanas centros visā valstī. Turpmāk ārpus Rīgas klientus klātienē apkalpos trīs dienas nedēļā:

- Pirmdien no plkst. 9.00 līdz 18.00;
- Otrdien no plkst. 9.00 līdz 17.00;
- Ceturtdien no plkst. 9.00 l.dz 17.00.

Pārējā laikā VID darbinieki izskatīs un apstrādās iesniegtos dokumentus, kā arī veiks citus ar nodokļu administrēšanu saistītus pienākumus, tādējādi paātrinot iesniegto deklarāciju apstrādi.

Ar 2016.gada 13.decembra Tukuma novada Domes Satiksmes organizācijas un kustības drošības komisijas lēmumu “Par satiksmes organizāciju Lielā ielā Tukumā, Tukuma novadā” (prot. Nr.7., 3.§.) Lielajā ielā virzienā no dzelzceļa stacijas “Tukums 2” uz Tukuma pilsētas centru par 50 m uz priekšu pārcelta ceļa zīme Nr.”324 “Maksimālā ātruma ierobežojums 30 km/h”. Šādas izmaiņas veiktas, ņemot vērā, ka atrakcijas pilsētas parkā ir izvietotas pietiekamā attālumā no brauktuves un šis ceļa posms ir labi pārredzams.

LOGONo šā gada 14.septembra līdz 9.oktobrim Tirgus un sabiedriskās domas pētījuma centrs SKDS veica Tukuma novada iedzīvotāju aptauju “Pašvaldības darba vērtējums un pakalpojumu izmantošana”.
Aptauja bija reprezentatīva, respondentu atlasei tika izmantota stratificētā nejaušā izlase. Kopumā pētījuma ietvaros, izmantojot tiešo interviju metodi respondentu dzīvesvietās, tika aptaujāti 405 Tukuma novada iedzīvotāji, sākot no 15 gadu vecuma, no kuriem 52,9% ir sievietes, bet 47,1% – vīrieši.
Aptaujas ietvaros Tukuma novada iedzīvotājiem tika lūgts novērtēt novada pašvaldības darbu kopumā un dažādās jomās, raksturot informācijas avotus par pašvaldības darbu un sazināšanos ar pašvaldību, pakalpojumu izmantošanu, kā arī paust savu attieksmi pret dzīvi novadā. Pētījuma ietvaros tika noskaidroti arī Tukuma novada attīstības programmā 2015.–2021.gadam ietvertie rezultatīvie rādītāji, kas saistīti ar iedzīvotāju aptauju.

Plašāku aptaujas rezultātu apkopojumu ar būtiskākajiem secinājumiem skatīt šeit!