Atkritumi publKā jau iepriekš ziņots, 2018. gada 27. martā beidzas līgums ar “Eco Baltia vide” par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu Tukuma novadā. Sākot ar 28. martu, šo pakalpojumu sniegs pašvaldību dibināts uzņēmums SIA “Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība “Piejūra”” (uzskatāma informācija šeit).

Aicinām visus nekustamo īpašumu īpašniekus un namu apsaimniekotājus pārslēgt līgumus par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu ar AAS “Piejūra”!

Tukuma pilsētā līgumus var pārslēgt: 1. klātienē, apmeklējot AAS “Piejūra” biroju Tukumā, Rīgas ielā 1. Biroja darba laiks – katru darba dienu no 09.00 līdz 17.00. Kontakttālrunis: 63123306; e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ;

2. elektroniski, rakstot uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .

Tukuma novada pagastu iedzīvotāji līgumus varēs pārslēgt: 1. norādītajos datumos attiecīgā pagasta pārvaldē (skatīt pievienotajā attēlā!);

2. elektroniski, rakstot uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.;

3. klātienē, apmeklējot AAS “Piejūra” biroju Tukumā, Rīgas ielā 1. Biroja darba laiks – katru darba dienu no 09.00 līdz 17.00. Kontakttālrunis: 63123306; e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .

Lai pārslēgtu līgumu elektroniski, iedzīvotājam uz AAS “Piejūra” e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  jānosūta šādus datus:

-      vārds, uzvārds;

-      personas kods;

-      adrese;

-      tālrunis;

-      e-pasts;

-      esošais vai vēlamais sadzīves atkritumu konteinera tilpums;

-      vēlamais izvešanas biežums;

-      informāciju par to, vai esošais konteiners ir personīgais vai “Eco Baltia vide” īpašums.

Pēc e-pasta saņemšanas AAS “Piejūra” darbinieks sazināsies ar iedzīvotāju.

 

Līdz jaunā līguma slēgšanai iedzīvotājiem jānokārto visi maksājumi un saistības ar līdzšinējo atkritumu apsaimniekotāju “Eco Baltia vide”.

SIA “AAS “Piejūra”” ir kapitālsabiedrība, kuras daļas pieder deviņām pašvaldībām – Jūrmalai, Engures, Kandavas, Tukuma, Jaunpils, Rojas, Talsu, Dundagas, Mērsraga novadam. Uzņēmums dibināts 2001. gada 2. janvārī, tā mērķis – realizēt atkritumu apsaimniekošanas sistēmas Piejūras atkritumu apsaimniekošanas reģionā.