iNFORMACIJA

SIA „Komunālserviss TILDe” (reģ.Nr. 50103420091), Pasta iela 1A, Tumes pagasts, Tukuma novads, 2017. gada 30. augustā Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai iesniedza ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projektu, kas ir aprēķināts saskaņā ar Ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu aprēķināšanas metodiku.Tarifu izmaiņas ir saistītas ar jaunu teritoriju pievienošanu un Irlavas, Lestenes, Degoles, Slampes un Džūkstes ciema ūdenssaimniecības pamatlīdzekļu ieguldīšanu SIA „Komunālserviss TILDe” pamatkapitālā.

Sabiedrisko pakalpojumu veids Spēkā esošais tarifs *
(bez PVN)
Piedāvātais tarifs
(bez PVN)
Tarifa palielinājums/ samazinājums * (%).
Ūdensapgādes pakalpojumi 0.81 EUR/m³ 1.04 EUR/m³ 28
Kanalizācijas pakalpojumi 1.04 EUR/m³ 1.37 EUR/m³ 32

 

Iepazīties ar tarifu projektā ietverto vispārpieejamo informāciju, kā arī sniegt savus priekšlikumus un ieteikumus par ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projektu lietotājs var Pasta ielā 1A, Tumes pagastā, Tukuma novadā no pirmdienas līdz ceturtdienai no plkst. 9.00 -12.00, iepriekš sazinoties ar SIA „Komunālserviss TILDe” grāmatvedi Normundu Ābeli vai vecāko grāmatvedi Noru Vilumsoni pa tālr. 63193448.

Priekšlikumus un ieteikumus par tarifu projektu rakstveidā vai elektroniski var iesniegt Pasta ielā 1A, Tumes pagastā, Tukuma novadā LV-3139, e-pasta adrese: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. , kā arī Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai (Rīgā, Ūnijas ielā 45, faksa Nr.67097277), e-pasta adrese: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  20 dienu laikā no šī paziņojuma publicēšanas normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā.