Vaks 2

Sirsnīgs paldies SIA „Telms”, SIA „Vilomix Baltic”, SIA „Tukums DH”, A/S „Delta LV”, SIA „Amis T”, SIA „Notta” un SIA „Labs Auto” par atbalstu Tukuma novada skolēnu radošajām idejām!

Rosināt skolēnus izpausties radoši, ļaujot viņiem pašiem veidot savas skolas tēlu! Ar šādu mērķi jau trešo gadu visā Latvijā tiek īstenots projekts “Dienasgrāmata”, kura ietvaros skolēni projekta organizatoriem iesūta pašu zīmētus zīmējumus par tēmu “Mana dienasgrāmata”. Pēcāk projekta īstenotāji uzrunā katra novada vietējos uzņēmējus, kas labprāt atbalsta skolēnu radošās idejas, piešķirot līdzfinansējumu šo dienasgrāmatu tapšanā.

 

Tukuma novadu šajā projektā pārstāv Zemgales vidusskola, Tukuma 2.pamatskola, Pūres pamatskola un Sēmes sākumskola. Šo skolu skolēni projekta īstenotājiem iesūtīja savu dienasgrāmatu vēlamos dizainus. Kopumā noritēja aktīvs darbs pie 1026 dienasgrāmatu izgatavošanas. Jāpiebilst, ka skolēni šīs unikālās, pašu dizainētās dienasgrāmatas saņēma šī gada 1. septembrī, uzsākoties jaunajam 2017./2018. mācību gadam.

Lai šis viss noritētu veiksmīgi, ļoti nozīmīgs un pat neatsverams ir vietējo novada uzņēmēju atbalsts. Protams, ir lielāki novadi, kuros dienasgrāmatu izmaksu kopsummu viens uzņēmums nosegt nevar, tāpēc šim labvēlim ar savu atbalstu pēcāk piebiedrojas arī citi vietējie uzņēmumi. Šāda situācija attiecināma arī uz Tukuma novadu. Te savu atbalstu skolēnu radošajām idejām ļoti labprāt sniedza SIA „Telms”, SIA „Vilomix Baltic”, SIA „Tukums DH”, A/S „Delta LV”, SIA „Amis T”, SIA „Notta” un SIA „Labs Auto”. Sirsnīgs paldies par to!

Runājot par atbalstītājiem SIA „Telms”, SIA „Vilomix Baltic”, SIA „Tukums DH”, A/S „Delta LV”, SIA „Amis T”, SIA „Notta” un SIA „Labs Auto”, lielākā daļa Tukuma novada iedzīvotāju noteikti zina, ar ko šie uzņēmi nodarbojas. Taču, ja kāds tomēr nav īsti pārliecināts vai nezina, tad mēs pačukstēsim priekšā!

SIA „Telms” uzņēmuma galvenie pamatdarbības virzieni ir celtniecība, elektromontāža un komunikāciju tīklu izbūve ar vadāmās horizontālās urbšanas metodi. SIA „Vilomix Baltic” ir moderns lopbarības ražošanas uzņēmums. SIA „Tukums DH” nodarbojas ar elektroenerģijas ražošanu. A/S „Delta LV” galvenā uzņēmuma specializācija ir sausā cementa pārvadāšana, tomēr uzņēmums piedāvā arī dažādu citu veidu kravu pārvadājumus Latvijā un Baltijā. SIA „Amis T” nodarbojas ar namdaru un galdniecības izstrādājumu ražošanu, kā arī jumta seguma uzklāšanu. SIA „Notta” ir uzņēmums, kurš specializējas profesionālu skaistuma kopšanas produktu pārdošanā. Uzņēmuma veikali, kuri darbojas zem logo "Canella", saviem pircējiem piedāvā plašu profesionālās produkcijas klāstu. SIA „Labs Auto” specializējas kvalitatīvu lietotu un mazlietotu auto tirdzniecībā, piedāvājot interesentiem plašu automobiļu klāstu.

Tieši tāpēc gan projekta “Dienasgrāmata” organizatori – “Zinātnes un inovāciju parks” Liepājā pārstāvji, gan Tukuma novada skolēni un konkrēto skolu darbinieki vēlreiz un vēlreiz saka lielu paldies SIA „Telms”, SIA „Vilomix Baltic”, SIA „Tukums DH”, A/S „Delta LV”, SIA „Amis T”, SIA „Notta” un SIA „Labs Auto” par atsaucību un atbalstu. Jaunā 2017./2018. mācību gada sākums Tukuma novada skolēniem būs ļoti priecīgs!

“Zinātnes un inovāciju parka” darba grupa

https://inovacijuparks.lv/index.php/lv/projekti-2/13-projekts-dienasgramata 

“Zinātnes un inovāciju parka” darba grupa