Waste

 

Pie Tukuma novada iedzīvotājiem ir nonākušas nezināmu personu sagatavotas skrejlapas ar uzsaukumu par konkursa rīkošanu atkritumu apsaimniekošanas jomā un iekasētā dabas resursu nodokļa pārrēķinu. Pašvaldība informē iedzīvotājus, ka dabas resursu nodokļa administrēšanu veic Valsts ieņēmumu dienests kopā ar Valsts vides dienestu. Ne pašvaldībai, ne kādiem tās dienestiem nav pamata veikt nodokļa pārrēķinus vai kā citādi iejaukties abu norādīto Valsts iestāžu kompetencē.


Viena no pašvaldības autonomajām funkcijām, tāpat kā ūdens apgāde, kanalizācija, siltumapgāde un notekūdeņu savākšana, ir arī atkritumu apsaimniekošana, tāpēc Tukuma novada pašvaldība, kopā ar citām Piejūras pašvaldībām, sadarbojas, lai sniegtu iedzīvotājiem maksimālu šī pakalpojuma kvalitāti, vienlaikus sabalansējot to ar saprātīgu cenu, ko maksā iedzīvotāji!

 

Jautājumus, sakarā ar atkritumu apsaimniekošanu, Tukuma novadā iespējams uzdot pa tālruni 80205111 vai e-pastā: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

Vairāk informācija: http://www.tukums.lv/lv/?option=com_content&view=article&id=7378