Logo Veselibas proj

Projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/011 "Veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumu pieejamība Tukuma novadā, jo īpaši teritoriālās, nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem, īstenojot vietēja mēroga pasākumus " ietvaros tiek organizēta nometne bērniem no mazturīgām ģimenēm.

Nometnes mērķis: Veicināt veselīgu un aktīvu dzīvesveidu bērnu un jauniešu vidū, attīstot pārliecību par savām spējām, uzlabojot fizisko sagatavotību, veidojot priekšstatu par dažādiem sporta veidiem, spēlēm, rotaļām, apgūstot veselīga uztura principus, iesaistot nometnes dalībniekus radošās darbnīcās, sporta aktivitātēs, pārgājienos, speciālās nodarbībās un spēlēs.

Nometnes norises laiks un vieta: no 19.08 līdz 25.08.2017 Saules villa, Aizupe, Vānes pagasts, Kandavas novads

Nometnes tips: Diennakts nometne

Nometnes veids: Atvērta nometne - iespēja pieteikties bērniem no mazturīgām ģimenēm 10 līdz16 gadu vecumā, kuru dzīvesvieta deklarēta Tukuma novada pašvaldības administratīvajā teritorijā

Nometnes vecums: 10-16 g.v. bērniem

Pieteikšanās līdz 10.08.2017 sūtot e-pastu uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.,. vai zvanot pa tālruni 26951422 Sanitai Konuševskai.

Pieteikumā norādīt:
- Bērna vārdu, uzvārdu
- Bērna personas kodu
- Bērna deklarēto dzīvesvietas adresi
- Vecāka (likumiskā pārstāvja) vārdu, uzvārdu
- Vecāka (likumiskā pārstāvja) kontaktdatus (tālruņa numurs; e-pasts)