LielaTalkaLogo 2016 LV 300  Tuvojas Lielā Talkas diena, kad iziesim no saviem mājokļiem un darīsim labus darbus – stādīsim kokus, radīsim puķu dobes, izgatavosim putnu būrīšus, atjaunosim žogus, soliņus, tiltiņus, sakopsim apkārtni.
Šogad Lielā Talka ir 23.aprīlī. Lai būtu iespēja iesaistīties apkārtnes sakopšanā, kur tas visvairāk nepieciešams, aicinām atzīmēt piesārņotākās vietas kartē. Lūgums pieteikt savu talkas vietu, to atzīmējot kartē vai zvanot pa tālr.: 20038900.
Līdz Latvijas 100.dzimšanas dienai, padarīsim mūsu valsti par tīrāko un sakoptāko vietu pasaules kartē - dosim iespēju dabai atveseļoties, attīrot to no atkritumiem, kā arī mudināsim kaimiņus, radus un draugus pašiem labiekārtot un rūpēties par vidi sev apkārt.
Neskaidrību gadījumā lūgums zvanīt Tukuma novada Lielās Talkas koordinatoram Gundegai Rugājai pa tālr.: 20038900 vai rakstīt uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.