uznemeju dienas

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) sadarbībā ar Jelgavas pilsētu un Jelgavas Ražotāju un tirgotāju asociāciju aicina pieteikties uzņēmējus dalībai “Uzņēmēju dienās Zemgalē 2017”, kas notiks 28. un 29. aprīlī Zemgales Olimpiskajā centrā, Jelgavā, Kronvalda ielā 24.

 

“Uzņēmēju dienas Zemgalē” ir kļuvušas par ikgadēju un gaidītu pasākumu, pulcējot ar katru reizi arvien lielāku dalībnieku un apmeklētāju skaitu. Šogad izstādes ietvaros plānoti vairāk nekā 200 dalībnieki, kuri rādīs savu produkciju un pakalpojumu klāstu, lai iepriecinātu aptuveni 10 000 apmeklētāju no visas Zemgales. Pateicoties reģiona pašvaldību aktīvai iesaistei un savu uzņēmēju atbalstīšanai, ar katru gadu pieaug dalībnieku daudzveidība un dažādu novadu pārstāvniecība. Pagājušajā gadā ar pašvaldību atbalstu tika izveidoti 11 pilsētu un novadu uzņēmēju kopstendi, kas iezīmēja katrai pilsētai un novadam raksturīgos ražojumus un piedāvājumu.

 

Vairāk informācija šeit: https://www.chamber.lv/lv/content/jaunumi/827 

Ikviens uzņēmējs tiek aicināts savu dalību pieteikt Ilzei Bricei, e-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

vai zvanot pa tālruni 29 141 693.

 

Foto no "Jelgavas Vēstnesis" www.jelgavasvestnesis.lv. arhīva